حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
در اولین روز از هفته بسیج؛ نشست روشنگری با موضوع جهاد تبیین با حضور خواهران بسیجی در روستا کمب شهرستان چابهار برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۵۵۲۳۴
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۴

به گزارش خبرگزاری بسیج ازچابهار، به همت حوزه مقاومت بسیج کوثر سپاه شهرستان چابهار، نشست روشنگری همزمان با آغازین روز از هفته بسیج با شعار  بسیج، جهاد،خدمت و سازندگی با موضوع جهاد تبیین در این روستا برگزار شد.


فضیله چاردیواری، فرمانده حوزه مقاومت کوثر اظهار داشت: نشست با هدف تبیین دستاوردهای انقلاب و بسیج، افزایش بصیرت نسل جوان و شناسایی آینده سازان با اهداف و نقشه های شوم دشمنان در اولین روز از هفته بسیج با حضور جمعی از خواهران و بسیجیان در این روستا برگزار شد.

وی ادامه داد: ما باید دستاوردهای انقلاب را بشناسیم و به عنوان یک بسیجی این مطالب رو درک کنیم و به دیگران هم انتقال بدهیم.

چاردیواری همچنین در سخنان کوتاهی علت تاکید ویژه رهبری در سال‌های اخیر بر بحث جهاد تبیین را عیان شدن عمق دشمنی دشمنان اسلام و نظام اسلامی خواند و گفت: در حوادث اخیر روشن شد دشمن با تمام توان خود جنگ نرم با ما را با تمرکز بر رسانه و ابزار رسانه‌ای آغاز کرده است.

ارسال نظرات