حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
در آستانه هفته بسیج و میلاد حضرت زینب سلام الله علیها، دومین اردوی جهادی یاوران امام رئوف در مناطق کم برخوردار و عشایری شهرستان لردگان برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۵۵۲۴۳
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ رییس سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری در حاشیه برگزاری دومین اردوی جهادی یاوران امام رئوف در مناطق کم‌برخوردار و عشایری بادامستان، میان‌مالان و دره‌شور بخش منج شهرستان لردگان تأکید کرد: در این اردوی جهادی گروه‌های پزشکی و دامپزشکی بیش از ۷۰۰ میلیون ریال خدمات دامپزشکی و پزشکی به مردم این مناطق ارائه دادند.

آقای برزگر افزود: خدمات مورد نیاز در این اردوی جهادی یک روزه با همکاری و همراهی اداره‌کل امور عشایر، بسیج عشایری سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام استان، اداره‌کل دامپزشکی و اداره‌کل غله و خدمات بازرگانی ارائه داده شد.

گفتنی است؛ در این اردوی جهادی بیش از ۱۴۰ میلیون ریال مواد غذایی شامل آرد، پیاز، سیب‌زمینی، بسته بهداشتی و نوشت‌افزار بین خانوار‌ها توزیع شد.

ارسال نظرات