حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته بسیج، سازمان بسیج مداحان و هیآت مذهبی استان سیستان و بلوچستان با حضور مسئولین استانی و شهرستانی این سازمان برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۵۵۲۵۴
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۵

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، سرهنگ براتعلی صالحی، مسئول سازمان بسیج مداحان و هیآت مذهبی استان سیستان و بلوچستان، ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: هفته بسیج از ۲۹ آبان‌ماه با شعار محوری «بسیج، امید ملت ایران» آغاز می‌شود.

وی دعای ندبه و شب‌شعر فاطمی را از جمله برنامه‌های محوری این هفته دانست و افزود: دعای ندبه با  شعار "بسیج، مهدویت و انتظار "در سطح حسینیه‌ها و مساجد استان، در سوم آذرماه برگزار خواهد شد.

این مقام مسئول در ادامه از برنامه  آموزشی، تفریحی هم نوا ویژه برادران مداح بسیجی در باغ ثامن زاهدان خبر داد و افزود: مداحی یک فرصت بسیار ارزشمند برای تحقق اهداف عالی انقلاب اسلامی است که اگر به‌درستی از آن استفاده شود قطعاً معجزه آفرین خواهد شد و امروز جامعه مداحان به‌عنوان یکی از اقشار تأثیرگذار و مهم جامعه با عنایت به تأکید مقام معظم رهبری (حفظه‌الله) بر امر ازدواج فرزندآوری بهترین فرصت و ظرفیت را تبیین دارند. 

صالحی ادامه داد: تقویت ارگان‌ها با شعر و ادب فارسی، جهت تعمیق شعرای انقلابی، تبیین مداحان در حوزه شعر و ادب و تبیین دستاوردهای بسیج و وقایع جنگ غزه یکی از اولویت‌های جهان امروز است.

مسئول سازمان بسیج مداحان و هیآت مذهبی سپاه سلمان استان، تجلیل از خانواده شهدا، دعوت از شاعران شاخص، تقدیر و تجلیل  از شاعران پیش‌کسوت و جوان، خواهر و بسیجی را اهم برنامه‌محوری شب‌شعر فاطمی عنوان کرد.

وی با اشاره به بحران کاهش جمعیت افزود: جامعه مداحان به‌عنوان قشری صاحب تریبون و اثرگذار بهترین فرصت را برای تبیین فرزندآوری دارند.

این مقام مسئول؛ با بیان اینکه بسیج مظهر مردم‌سالاری دینی است خاطرنشان کرد: بسیجی بودن مایه سربلندی و سرافرازی پیش خداوند متعال است.

وی تصریح کرد: هفته بسیج، در حقیقت فرصتی برای ارائه حرکت عظیمی است که به‌وسیله امام بزرگوار راحل، در این کشور پایه‌گذاری شد و اکنون شاهد شکوفایی آن هستیم.

صالحی خاطرنشان کرد: بسیج برگرفته از بطن جامعه و مردم و مایه  سربلندی کشور است و هیچ‌گاه فراموش نخواهد شد.

ارسال نظرات