حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سرهنگ پاسدار فلاحتکار با اشاره به اهمیت فعالیت جهادگران بسیجی، گفت: فعالیت‌های جهادی مصداق خدمت خالصانه بدون منت است.
کد خبر: ۹۵۵۵۲۹۶
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از البرز، سرهنگ پاسدار محمد فلاحتکار مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان البرز، در همایش رزمایش جهادگران فاطمی ۳ که صبح امروز در سالن همایش‌های کانون شهید سبحانی سپاه استان البرز برگزار شد، ضمن تبریک هفته بسیج و تقدیر از جهادگران بسیجی استان البرز، اظهار داشت: جهادگران خادمان راستین و صادق مردم هستند که بدون منت و با علمی راسخ در راه توسعه کشور و محرومیت زدایی گام برمی دارند.
فعالیت جهادی مصداق خدمت خالصانه بدون منت است
وی با اشاره به فعالیت ارزشمند گروه‌های جهادی استان البرز، افزود: طی یکسال اخیر با همت گروه‌های جهادی ۳۳۷ پروژه مرمت و بهسازی خانه محرومان، ۲۸۰ هزار متر مربع بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی و حاشیه شهری انجام شده است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان البرز همچنین از اختصاص ۲۰۹۶ فقره تسهیلات اشتغال زایی طی یکسال اخیر در استان البرز خبر داد و گفت: با تخصیص این میزان اعتبار دست کم برای بیش از ۲۳۰۰ نفر در سطح استان البرز شغل ایجاد شده است.

سرهنگ فلاحتکار با اشاره به مهاجرت گسترده به استان البرز که به ویژه به سبب گرانی مسکن در پایتخت رخ داده است، خواستار تداوم تخصیص سهمیه قیر این استان جهت خدمات رسانی بیشتر و تسریع در توسعه این استان شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین