حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با اشاره به دیدگاه مقام معظم رهبری نسبت به تشکیل سازمان بسیج مستضعفین گفت:تشکیل بسیج مصداق تام و تمام تبدیل تهدید به فرصت است.
کد خبر: ۹۵۵۵۳۱۶
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان، سردار منصور شوقانی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان سمنان به مناسبت آغاز هفته بسیج ضمن اشاره به کلیات و رویکرد بسیج از نگاه مقام معظم رهبری اظهار داشت: تشکیل بسیج مصداق تام و تمام تبدیل تهدید به فرصت است.
وی با بیان اینکه در سال ۵۸ تسخیر لانه جاسوسی که صورت گرفت تهدیدی از سوی آمریکا هم زبانی هم عملی انجام شد، تصریح کرد: ناو های آمریکایی از سوی خلیج فارس سرازیر شد و در آن زمان ایران نیرو و تجهیزات نظامی و امکانات دفاعی نداشت.
فرمانده سپاه استان سمنان خاطر نشان کرد: حضرت امام خمینی(ره) در زمانی کمتر از یک ماه پس از تسخیر لانه جاسوسی اولین فرصت انقلاب را ایجاد کرد که آن ظرفیت بسیج بود و با تشکیل بسیج مستضعفین تمام تهدید ها تبدیل به فرصت شد.
وی با تاکید بر اینکه منطق اصلی بسیج رفع تهدید ها به فرصت است، گفت: هر چه در طول انقلاب تهدید ها بیشتر شد به همان میزان فرصت های ما نیز با ظرفیت بسیج بیشتر شد.
شوقانی افزود: در یک جمله بسیج بین ظرفیت های عمل کننده و استعداد های فنی از یک سو و نیاز های جامعه در عرصه های مختلف از سوی دیگر رابطه مستقیم و مستحکمی برقرار کرده است، به گونه ای که فناوری های ایجاد شده به سرعت به محصول تبدیل شود و جامعه از این ظرفیت ها استفاده کرده است.
وی در پایان یادآور شد: همه ما باید با وجود ظرفیت عظیم بسیج مردمی در سطح جهان اسلام زمینه ساز تمدن نوین اسلامی را داشته باشیم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین