حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
همدان-فرماندار ویژه ملایر گفت: پرستاران با تمام توان با پیروی از الگوی والای بشریت و پرستار حادثه عظیم کربلا، خدمتگزاری صدیق و بی‌مثال هستند که از هیچ تلاشی برای ارائه خدمت به مردم دریغ نمی‌کنند.
کد خبر: ۹۵۵۵۳۴۷
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، سلمان اسماعیلی در بازدید از بیمارستان مهر و تجلیل از پرستاران اظهار کرد: پرستاران و کادر درمان در دوره‌های مختلف منشاء اثرات و برکات زیادی بوده‌اند و خدمات قابل توجه آنها در عرصه‌های مختلف به ویژه دوران سخت همه‌گیری کرونا، درخشان است.

وی با بیان اینکه همه مسئولان و مردم قدردان زحمات شبانه‌روزی پرستاران و کادر درمان هستند، افزود: دیدار با پرستاران برای این است که اعلام کنیم ما متوجه زحمات شبانه‌روزی و بی‌دریغ کادر درمان و پرستاران هستیم به ویژه در دوره‌ سخت کرونا که شاهد مجاهدت و زحمات طاقت‌فرسای پرستاران، کادر درمان و پزشکان خوشنام ملایری بودیم.

فرماندار ویژه ملایر با تبریک روز پرستار و ولادت باسعادت حضرت زینب(س)، بیان کرد: پرستاران با تمام توان با پیروی از الگوی والای بشریت و پرستار حادثه عظیم کربلا، خدمتگزاری صدیق و بی‌مثال هستند که از هیچ تلاشی برای ارائه خدمت به مردم دریغ نمی‌کنند.

وی روز پرستار را یادآور از جان گذشتگی افرادی دانست که زندگی و سرمایه خود را به کار می‌گیرند تا بتوانند سلامت را برای بیماران و جامعه به ارمغان آورند، صبور مردان و زنانی که آسایش را از خود سلب می‌کنند تا آرامش‌بخش بیماران باشند.

اسماعیلی ادامه داد: همانگونه که حضرت زینب(س) جلوه صبر، مقامات، ایستادگی و وفاداری است، پرستاران نیز با تاسی از بانوی بزرگ کربلا، در صحنه‌های مختلف جهادگونه وارد میدان شدند و افتخار آفریدند.

وی روحیه صبر و استقامت و ظرفیت بالای پرستاران را ستودنی خواند و اظهار کرد: اوج مجاهدت و خدمات پرستاران و کادر درمان کشور در زمان همه‌گیری کرونا نمایان شد که میدان را ترک‌ نکردند و در سنگر درمان، مشغول ارائه خدمت به مردم بودند و از این نظر باید به صورت ویژه آنها تقدیر کرد.

فرماندار ویژه ملایر با اشاره به شتاب‌بخشی روند توسعه حوزه بهداشت و درمان این شهرستان در بخش‌های مختلف، گفت: دولت مردمی و انقلابی سیزدهم به وضعیت معیشت پرستاران توجه ویژه دارد و پیگیر مطالبات به حق آنها است.

در این مراسم حجت الاسلام محمدعلی ارزنده امام جمعه ملایر، مدیر شبکه بهداشت و درمان، جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی، اعضای کانون خدمت رضوی ملایر و اصحاب رسانه حضور داشتند که پس از بازدید از بیمارستان مهر، از پرستاران بخش‌های مختلف این بیمارستان با اهدای شاخه گل، شیرینی و بسته متبرک امام رضا(ع) تجلیل شد.

فرماندار ویژه ملایر همچنین ضمن دیدار چهره به چهره با کادر درمان و پرستاران، از بیماران بستری در بخش‌های مختلف بیمارستان مهر عیادت کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات