خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین از حمایت ۳۰۰ پرستار قزوینی از فرزندان تحت حمایت کمیته امداد خبر داد.
کد خبر: ۹۵۵۵۳۵۲
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۹

 

قزوین_ به گزارش بسیج، ناصر ظاهری مدیرکل کمیته امداد استان قزوین در حاشیه تجلیل از پرستاران بیمارستان های رازی و ولایت که به مناسبت سالروز تولد حضرت زینب(س) و روز پرستار صورت گرفت، ضمن تجلیل از پرستاران که بدون وقفه با ایثار از بیماران مراقبت می نمایند بیان کرد: کار پرستاران قابل تجلیل نیست این بزرگواران در همه زمانها بالاخص در دوران کرونا که همه جامعه از وجود این ویروس منحوس در نگرانی به سر می برد با گذشت در سر کار خود حاضر شدند و گاها چندین روز به منزل نمی رفتند و چند شیفت کار می کردند تا بیماران دچار آسیب نشوند و تعدادی از آنها نیز در این راه به شهادت رسیدند.

ظاهری ادامه داد: این عزیزان ضمن انجام وظایف خود در بیمارستان از یاد محرومان نیز غافل نیستند و با شرکت در طرح اکرام و ایتام کمیته امداد حمایت از فرزندان معنوی را نیز بر عهده گرفته اند.

وی افزود: در حال حاضر تعداد ۶۴۷ نفر از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی حامیان طرح اکرام کمیته امداد می باشند که ۳۰۰ نفر از آنها از پرستاران محترم هستند.

مدیرکل کمیته امداد عنوان کرد: پرستاران حامی طرح اکرام کمیته امداد استان قزوین از ۴۱۰ فرزند یتیم و محسنین خانواده های ولی نعمت حمایت می نمایند.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین