حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سیستان وبلوچستان با صدور پیامی، فرا رسیدن هفته بسیج را به عموم مردم به ویژه بسیجیان جان بر کف تبریک گفت.
کد خبر: ۹۵۵۵۳۶۴
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۵
به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، همزمان با آغازهفته بسیج، حجت الاسلام محسن مومنی مقدم مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سیستان وبلوچستان با صدور پیامی، فرا رسیدن این ایام را تبریک گفت.

در متن پیام تبریک به مناسبت هفته بسیج آمده است:

بسمه تعالی
"بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پر ثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد" رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)
بسیج یک حرکت اجتماعی و مردمی است که در همه لایه‌ها و اقشار جامعه حضور دارد و نقش خود را در سنگر‌های مختلف انقلاب اسلامی ایران در اوایل انقلاب، ۸ سال فاع مقدس، عرصه سازندگی و خدمات ملی بسیار خوب ایفا کرده و ستودنی است. بسیجیان سفیران آسمانی هستند که نامشان در بلندای بام آسمان تجلی می‌کند، اما گمنامانی هستند که رضایت حق را سرلوحه امورات خود قرار داده و برای اصلاح امور دیگران و بالندگی امت اسلامی از هیچ کوششی دریغ نمی‌ورزند.

حقیقتاً بسیج لشکر مخلص خداست و در هر نقطه‌ای از میهن عزیزمان حضور یافته، حماسه و افتخار آفریده و بر سرزمین سبز و شکوفای میهن و آسمان نیلگون وطن، نقشی از عشق، شور و خلوص تنیده و اندیشه‌ای زلال از خدمت خالصانه و حضور عاشقانه را بر پهنه جغرافیای ایران جاری و ساری ساخته است.

هرگز از یاد نبرده ایم در دوران نوپایی و نورسی انقلاب شکوهمند اسلامی که میهن عزیزمان آماج حملات غرب و شرق قرار گرفت و با عاملیت شرمگینانه رژیم بعث عراق مورد تعرض و دست‌درازی واقع گشت، جوانانی عاشق و دلباخته اهل بیت (ع) و پوینده و رهرو مکتب عاشورایی که با امام خود بیعت و عهدی عاشقانه بسته بودند، به چه سان نامه عهد و پیمان را با خون پاک و مطهر خود امضا کردند و بر آن صحه نهادند.

خداوند سبحان را شاکریم که اندیشه متعالی تشکیل بسیج که توسط معمار کبیر انقلاب شکل گرفت، اینک اندیشه‌ای فراگیر و گسترده در ایران عزیز اسلامی است.

بار دیگر ضمن تبریک فرا رسیدن این هفته، از درگاه خداوند متعال برای میهن عزیزمان سربلندی و سرافرازی و برای آحاد مردم قدرشناس کشور و به ویژه بسیجیان گرانقدر سلامتی و صحت مسألت دارم.
ارسال نظرات