حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و در اولین روز از این هفته مبارک، رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی 3 با حضور 125 گروه جهادی در زابل برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۵۵۴۲۷
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۲

به گزارش  خبرگزاری  بسیج از زابل، فرمانده  ناحیه  مقاومت  بسیج  زابل  در مراسم  آغاز  رزمایش  جهادگران  فاطمی  ۳ در آستان شهدای شهر زابل  با اشاره  به آغاز  هفته  بسیج  و مأموریت  سپاه  و بسیج  در حوزه  محرومیت‌زدایی  و سازندگی اظهار  کرد رزمایش  جهادگران  فاطمی  ۳ در شهرستان  زابل  از امروز به مدت یک هفته آغاز  به کار کرد.

سرهنگ  پاسدار  موسی  سنچولی  با بیان  اینکه  در این مرحله  از رزمایش  جهادگران  فاطمی  ۱۲۵ گروه جهادی در چندین عرصه خدمت‌رسانی خواهند داشت گفت: بسیج  و تفکر بسیج  با توکل بر خداوند سبحان  از هر زمان دیگری در میدان است و با تمام توان جهت آبادانی  و محرومیت‌زدایی تلاش  می‌نماید.

وی افزود:  رزمایش  جهادگران  فاطمی  در عرصه‌های محرومیت‌زدایی، فرهنگی، آموزشی، بهداشت  و درمان و سلامت، اقتصاد مقاومتی و کمک مؤمنانه همراه با توزیع بسته‌های معیشتی به مردم این دیار خدمات ارائه می‌دهد.

سنچولی ادامه  داد:  امروز  تفکر  بسیجی  و فداکاری  شهدا به ایران اسلامی عزت داده است و باید این فداکاری‌ها و از جان گذشتگی‌ها در آحاد جامعه خصوصاً مسئولین نهادینه شود.

ارسال نظرات