حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بهاباد به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج پیام تبریکی را صادر کرد.
کد خبر: ۹۵۵۵۴۹۸
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۹

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از بهاباد، متن پیام بدین شرح است:
بسیج لشکر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را همه انبیاء واولیاء ازاولین تا آخرین امضاء کرده اند.
بسم الله الرحمن الرحیم
بسیجی یعنی ارزش، هفته بسیج در حقیقت فرصت و بهانه‌ای برای زنده نگه داشتن ارزش‌ها و روحیه بسیجی در آحاد ملت مخصوصاً جوانان پرشور و مدافعان عاشق صادق است.
نهاد انقلابی و اسلامی بسیج بر گرفته از بطن و متن مردم است که با تد بیر تاریخ ساز و آینده نگرانه حضرت روح الله (رحمت الله علیه) در ۵ آذر ۵۸ تاسیس گردید.
به اذن خداوند این شجره طیبه یکی از مهم‌ترین مولفه‌های قدرت راهبردی نظام در بازدارندگی و اقتدار دفاعی انقلاب اسلامی و نیز موتور محرکه پیشرفت همه جانبه کشور در پروژه‌های ناامید سازی دشمنان اسلام و انقلاب و دیوار مستحکمی در مقابله با انواع نفوذ‌های بی امان دشمنان از جمله آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی در عرصه‌های سیاسی و اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و امنیتی و ... می‌باشد که با این عملکرد درخشان الگویی برای دیگر کشور‌ها و آزادی خواهان و ظلم ستیزان جهان قرار گرفت.
بسیج مظهر اقتدار، ایستادگی و وحدت ملت ایران اسلامی است و این مفهوم در کلام مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز به زیبایی بیان شده است که بسیج در حقیقت مظهر یک وحدت مقدس میان افراد ملت است.
هفته بسیج تمام شدنی نیست نام بسیج یادآور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ما است. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود.
بسیج، صدای صلابت است و سمبل صبوری، اسوه صالحان است و آموزگار صابران.
اینجانب هفته مبارک بسیج را که با شعار محوری "بسیج امید ملت ایران " مزین گشته است خدمت خانواده معظم و معزز شهدا، ایثارگران، رزمندگان، بسیجیان غیور ومخلص و مردم همیشه در صحنه و بصیر شهرستان بهاباد تبریک عرض نموده و انشاالله این شجره طیبه و لشکر مخلص خدا تحت راهبرد‌های حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) در گام دوم انقلاب اسلامی آمال و آرزو‌های بسیج جهانی اسلام در آزادسازی قدس شریف و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی حضرت صاحب الزمان (ارواحناه فداه) را محقق نماید؛ و من الله التوفیق
سرهنگ پاسدار حمیدرضا فرهمند
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بهاباد

ارسال نظرات