خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی گفت: غزه در برابر پلیدترین رژیم نامشروع جهان قرار گرفته و مقاومت رمز پیروزی مردم فلسطین است.
کد خبر: ۹۵۵۵۵۰۴
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۹

به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار اسماعیل فرجی روز دوشنبه در همایش سران ایلات و طوایف عشایر خراسان شمالی اظهار کرد: مبارزه مردم مظلوم فلسطین از طوفان الاقصی شروع نشده است بلکه از ۷۵ سال پیش این ملت در برابر ظلم و زیاده خواهی مقاومت و مبارزه می کند.

وی خاطرنشان کرد: اسکتبار جهانی با حمایت های خود رژیم کودک کشی در منطقه ایجاد کرد که برای رسیدن به منافع به هیچ کس رحم نخواهد کرد و با بمباران ها تلاش می کند تا به اهداف خود برسد.

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی گفت: مردم فلسطین صاحب اصلی آن سرزمین هستند ولی رژیم صهیونیستی به زور و آتش آنان را در باریکه ای محبوس کرده اند و اجازه امدادرسانی را نمی دهد.

وی استقامت و پایداری را رمز پیروزی هر ملتی دانست و افزود: آنچنان که مردم ایران در هشت سال دفاع مقدس جانانه جنگیدند و مقاومت کردند و اینک مردم فلسطین نیز همانند مردم ایران در برابر ظلم مقاومت می کنند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین