حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
به مناسبت گرامیداشت اولین روز از هفته بسیج، هم‌زمان با سراسر استان سیستان و بلوچستان زنگ ایثار، مقاومت و بسیج در مدارس شهرستان سیب و سوران نواخته شد.
کد خبر: ۹۵۵۵۵۲۸
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۷

به گزارش خبرنگار بسیج از سیب و سوران، در مراسمی با حضور تاج‌بخش حسین بر، مدیر آموزش‌ و پرورش سیب و سوران، حجت الاسلام والمسلمین عیسی مهربانی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سیب و سوران سروان، پاسدار مسعود گسترش، جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه و دیگر مسئولان اداری و نظامی شهرستان زنگ ایثار و مقاومت هم‌زمان با سراسر استان در هنرستان پسرانه کار و دانش هدف شهر سوران نواخته شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیب و سوران در این مراسم ضمن تبریک هفته بسیج به بسیجیان و به ویژه بسیجیان شهرستان سیب و سوران گفت: بسیج یکی از توانمند ترین و خلاق ترین نیرو هاست.


وی افزود: سپاه بازوی توانای انقلاب اسلامی است و ایران مقتدر با تمام قوا در حمایت از مظلومان جهان خواهد ایستاد؛ آنچه که امروز در منطقه شاهد آن هستیم نشات گرفته از انقلاب اسلامی ایران است.

 مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه سیب و سوران با عرض تبریک هفته بسیج خدمت مسئولین و دانش‌آموزان حاضر در مراسم بیان کرد: در کشوری اگر نوای دلنشین تفکر بسیج طنین‌انداز شد چشم طمع دشمنان و جهان‌خواران از آن دور خواهد شد.


وی در ادامه اشاره ای به ویژگی بسیج داشت و افزود: سه ویژگی خاص بسیج که عبارت‌اند از داوطلبانه بودن، توجه به ایمان معنویت و اخلاق و توجه به نیروی انسانی است که بسیج را از دیگر نهادها و ارگان‌ها متمایز می‌نماید

مهربانی در پایان اظهار داشت: بسیج، یك حركت بی ‏ریشه و سطحی و صرفاً از روی احساسات نیست. بسیج یك حركت منطقی و عمیق و اسلامی‏ و منطبق بر نیازهای روز دنیای اسلام و جامعه‏ اسلامی‏ است. قرآن كریم می‏فرماید: «هو الّذی أیّدك بنصره و با مؤمنین»؛ ای پیامبر! خدای متعال تو را، هم به‌وسیله نصرت خودش و هم از طریق مؤمنین، مؤیّد قرار داد و كمك كرد. این خیل عظیم مؤمنینی كه در اینجا مورد اشاره آیه قرآن قرار گرفته ‏اند، عبارت دیگری است از آنچه كه امروز به نام «بسیج» در جامعه‏ ما وجود دارد. آیات دیگر قرآن هم آنجا كه اشاره به مردم و آحاد مؤمن و انسان‌های بااخلاص می ‏كند، بسیجِ عزیزِ كم ‏نظیرِ زمان ما را كه محصول فكر و درایت امام بزرگوار است، نشانه می‏گیرد.

ارسال نظرات