حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
با حضور مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قم و جمعی از طلاب بسیجی، به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و گرامیداشت روز پرستار از پرستاران بیمارستان شهدا قم تجلیل به عمل آمد.
کد خبر: ۹۵۵۵۶۸۱
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۷:۴۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، در این دیدار حجت الاسلام سید روح الله سیدحقی ضمن قدردانی از زحمات و مجاهدت‌های کادر بهداشت و درمان به خصوص پرستاران در خدمت رسانی به آحاد مردم به ویژه بیماران ابراز داشت: حقیقتاً تلاش ها و زحمات ارزشمند پرستاران بر کسی پوشیده نیست، کما این که ما به خاطر داریم که در اوج کرونا این عزیزان با ایثار و از خودگذشتگی جان خویش را برای درمان بیماران به خطر انداختند و با صبر و بردباری به راه و سیره نورانی حضرت زینب(س) تأسی جستند.

وی افزود: به تعبیر مقام معظم رهبری، این ایثارگری‌های عزیزان در بخش بهداشت و درمان کشور، ریشه در روحیه بسیجی و انقلابی آن ها دارد و این مسئله‌ای است که به خاطر آن آحاد مردم از جمله طلاب و روحانیون بسیجی، قدردان و سپاسگزار آن هستند.

گفتنی است، در این دیدار از پرستاران بخش‌های مختلف بیمارستان شهدا با اهدای گل و سنگ متبرک حرم مطهر سیدالشهدا(ع) قدردانی شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها