حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
در وصیت‌نامه شهید«عبداله ناظری» آمده است: درود بر پيامبر بزرگ اسلام حضرت محمد(ص) كه چگونه زيستن را به ما آموخت و درود بر فرزند شهيدش حسين بن على(ع) كه چگونه رفتن را به ما آموخت.
کد خبر: ۹۵۵۵۷۱۷
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۸

امام حسین(ع) چگونه رفتن را به ما آموخت

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل ، شهید عبداله ناظری، بیست و پنجم اسفند 1349، در روستای دیز قشلاق شاهرود از توابع شهرستان خلخال به دنیا آمد. پدرش فرهاد، کشاورزی می کرد و مادرش یمن خانم نام داشت. دانش آموز دوم راهنمایی بود. به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. پنجم اسفند 1365 در شلمچه، در عملیات کربلای5 بر اثر اصابت ترکش به سر شهید شد. مزار وی در زادگاهش واقع است.

 وصیت نامه کامل شهید عبداله ناظری: 


بسم الله الرحمن الرحيم
 
ملتى كه شهادت براى او سعادت است پیروز است


جنگ جنگ تا رفع فتنه


اشهد ان لا اله الا الله و اشهد ان محمد رسول الله.


شهادت مى دهم جز الله خداوندى نيست يگانه هستى بخش جهان فاطر سماوات و الارض است و سپاس خداوندى كه در رحمت جهاد با كفر را به روى ما گشود و به ما هستى بخشيد تا جان خود را نثار مكتبمان نماييم.


درود بر پيامبر بزرگ اسلام حضرت محمد(ص) كه چگونه زيستن را به ما آموخت و درود بر فرزند شهيدش حسين بن على(ع) كه چگونه رفتن را به ما آموخت.


درود بر شهيدان تاريخ پرفراز و نشيب اسلام و ايران اسلامى كه براى استقرار مكتب تشيع سرخ علوى و تماميت ارض خود و جهاد نمودند و تن به ذلت و خوارى ندادند و با خون خويش وضو ساختند و بر سجاده خاك به نماز ايستادند.


درود بر امام خمينى اين نورانى تابيده بر زمين و اين روح خروشان امت كه با قيام پيامبرگونه اش ما را به خويشتن اسلام بازگرداند و از اسارت چند صد ساله طاغوت رهايى بخشيد و مى رود تا پرچم لا اله الا الله و محمد رسول الله را بر بلندترين قله گيتى به اهتزاز در آورد.


پروردگارا معبودا دشمنان به سراغمان آمده اند و به كشور اسلامى مان تجاوز كرده اند تا ما را از دعا و صدا كردنت و از اجراى احكام و فرامين آسمانى تو باز دارند و محرومان سازند و از زحمت گسترده وعده‌اى كه در قرآن داده‌اى «و نريد ان نمن على الذين استضعفوا فى الارض و نجعلهم ائمة و نجعلهم الوارثين» نااميدتان سازند پس به فضل تو بپا خاسته و بر عليه‌شان قيام كرديم و با رهبرى پيامبرگونه حسين زمان خمينى بت شكن خود را آماده هر گونه جان بازى و مبارزه كرده ايم و به مظلوميت شهداى صدر اسلام و كربلاى خونين حسين بن على(ع) و شهداى و شما اى برادرانم خادم اسلام و انقلاب باشيد و سلاح افتاده شهدا را برداريد و راهشان را ادامه دهيد و پشتيبان اسلام و امام انقلاب اسلامى باشيد و در آخر متذكر مى شوم كه در دعاهايتان امام را فراموش نكنيد.

ارسال نظرات