حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
همزمان با آغاز هفته بسیج، فعالیت یکصد هزار گروه جهادی تخصصی-فنی بسیج اصناف، در ۱۰۰۰ نقطه آغاز شد.
کد خبر: ۹۵۵۵۷۳۲
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۳

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج؛ غلامرضا حسن‌پور در همایش یکصد هزار خدمت در هزار نقطه توسط هزار گروه جهادی تخصصی فنی بسیج اصناف که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد ضمن اشاره به اتفاقاتی که امروز در فلسطین در حال وقوع است، اظهار داشت: مسلمانان که ادعای مسلمانی دارند نگاهی به آیه ۴۱ و ۴۲ شوره شورا داشته باشند، مفهوم آیه آن است که کسانی که پس از ستم دیدن به حکم حق و برابر قوانین اسلام در مقام انتقام برآیند، ایرادی برآنان نیست، لذا وقتی طوفان الاقصی شکل می‌گیرد نمی‌توانیم حماس را شماتت کنیم، زیرا مانند آن است که ما خرمشهر را از دست صدام آزاد کنیم، اما در حالی که خرمشهر متعلق به ما و ایران است به ما بگویند شما متجاوز هستید.  

رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور، اظهار داشت: ظلم‌هایی که رژیم صهیونیستی در ۷۵ سال گذشته مرتکب شدند منجر به طوفان الاقصی شده است که پیچیده‌ترین عملیات است و آبروی نداشته این رژیم را بر باد داد.  

وی افزود: برای جبران، صهیونیست‌ها قدرت مقابله با رزمندگان را ندارند و لذا اقدام به بمباران می‌کنند و ۱۲ هزار نفر را به شهادت می‌رسانند که نیمی از آن‌ها کودک و زنان هستند، این بزدلی از سر و پای رژیم صهیونیستی می‌بارد و این کارنامه حقوق بشر آمریکا و حامیان آن است، اما با این وجود ما امیدواریم که صیهونیست‌ها آواره شوند.  

رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی اظهار در ادامه به اقدامات بسیج اصناف اشاره کرد و اظهار داشت: اقدام اول توانمندسازی واحد‌های صنفی تولیدی و براساس تلاش می‌کنیم تا ۶۰۰ هزار واحد تولیدی - صنفی را در زمینه صادرات توانمند کنیم.  

وی ادامه داد: دومین اقدام ما کمک به بازارسازی محصولات دانش بنیان و سومین اقدام نیز توسعه گروه‌های جهادی، تخصصی و فنی است.  

حسن پور بیان داشت: در مجموعه بسیج گروه‌های جهادی شکل گرفته است و از ۵ سال پیش مجموعه بسیج راه اندازی گروه‌های جهادی تخصصی و فنی را در دستور کار قرار داده است.  

رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی بیان داشت: بسیج در خدمت‌رسانی جهشی با عنوان گروه‌های جهادی کارآفرین داشته است که این گروه‌های جهادی با مراجعه به نقاط مختلف از جمله حاشیه تهران توانمندی‌های و استعداد‌های افراد و مجموعه‌ها را شناسایی می‌کند و شغل‌های مورد نیاز را ارزیابی می‌کنند و لذا با این اقدامات برای این گروه‌ها کار تعریف می‌شود با اقدامات انجام شده از هفته بسیج سال گذشته تاکنون ۲۰ هزار شغل پایدار ایجاد شده است.  

حسن پور با اشاره به آغاز به کار یکصد هزار خدمت در هزار نقطه توسط ۱۰۰۰ گروه جهادی تخصصی - فنی بسیج اصناف در هفته بسیج گفت: این گروه‌های جهادی با یاد حاج اسماعیل رضایی (طیب) ایجاد شده است و هر خدمتی با یاد این شهید انجام می‌شود و این گروه‌ها ترویج دهنده فرهنگ شهادت هستند.  

 

انجام شده از هفته بسیج سال گذشته تاکنون ۲۰ هزار شغل پایدار ایجاد شده است. او با اشاره به آغاز به کار ۱۰۰ هزار خدمت در یک‌هزار نقطه کشور توسط یک‌هزار گروه جهادی تخصصی- فنی بسیج اصناف در هفته بسیج گفت: این گروه‌های جهادی با یاد شهید پیشتاز نهضت امام خمینی حاج اسماعیل رضایی ایجاد شده است و هر خدمتی با یاد این شهید انجام می‌شود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها