حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سردار شفائی گفت: بسیج چیزی جز تفکر حق طلبی، تفکر دفاع از مظلوم، تفکر مقابله با ستم و استکبار نیست؛ امام خمینی رحمت الله با شناخت دقیق نسبت به تاریخ، ضرورت سازماندهی این فرهنگ را احساس و دستور تشکیل این شجره طیبه را صادر نمود.
کد خبر: ۹۵۵۵۷۹۳
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۰

به گزارش خبرنگار بسیج از چابهار، سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی، فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان پیش از ظهر امروز در یادواره شهدای وحدت و امنیت که در شهر چابهار برگزار شده بود، ضمن تبریک هفته بسیج و با اشاره به آیاتی از قرآن کریم، اظهار داشت: شهدا زنده هستند و در نزد خداوند متعال روزی می خورند؛ شهدا شادند و در بهشت برین زندگی می کنند.

شفائی تصریح کرد: شهدا ویژگی هایی داشتند که خداوند متعال آن ها را طلببد و انتخاب کرد؛ خداوند شهدا را انتخاب کرد و برگزید و خون بهای آنان نیز خود خداوند می باشد.

وی افزود: به استناد تاریخ، تفکر بسیجی از گذشته و دیرباز وجود داشته است؛ این تفکر مقدس در زمان پیامبران و از آغاز بعثت پیامبر عظیم الشان اسلام دیده شده است.

فرمانده سپاه سلمان تاکید کرد: بسیج چیزی جز تفکر حق طلبی، تفکر دفاع از مظلوم، تفکر مقابله با ستم و استکبار نیست؛ امام خمینی رحمت الله با شناخت دقیق نسبت به تاریخ، ضرورت سازماندهی این فرهنگ را احساس و دستور تشکیل این شجره طیبه را صادر نمود.

وی در ادامه گفت: شجره طیبه بسیج در پیدایش انقلاب اسلامی نقش داشت و در دوران مبارزاتی انقلاب و در تاسیس و استمرار آن نیز نقش خود را به خوبی ایفا نموده است.

وی افزود: تفکر و فرهنگ بسیج در مسائل مختلف انقلاب اسلامی گاها کمک کننده، گاها تکمیل کننده و گاها تمام کننده بوده است و این فرهنگ و تفکر تا ظهور امام زمان نیز ادامه خواهد داشت.

فرمانده سپاه سلمان تاکید کرد: اگر تفکر مسئولین استان و شهرستان ما بر پایه بسیج باشد ما می توانیم بر تمامی مشکلات خود غلبه کنیم.

شفائی تصریح کرد: امروز در جریان جنگ غزه همه ما در معرض امتحانی بزرگ هستیم؛ همه مسئولین کشورهای جهان به خصوص کشورهای اسلامی در معرض آزمایشی بزرگ قرار دارند؛ امروز واژه حقوق بشر، دفاع از مظلوم، مقابله با ستم که سال ها در مجامع بشری گفته شده به فراموشی سپرده شده است.

وی افزود: امروز در نبرد بین حق و باطل که در فلسطین جریان دارد، همه جبه باطل به میدان آمده است؛ همه جبهه استکبار با تمام توان به میدان آمده تا شکست رژیم صهیونیستی را جبران کنند اما همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند این شکست قابل ترمیم نخواهد بود.

فرمانده سپاه سلمان تاکید کرد: جبهه استکبار به دنبال جبران شکست تاریخی خود در عملیات طوفان الاقصی هست و در این راه از هیچ جنایتی فروگذار نکرده است.

شفائی تصریح کرد: مردمان دنیا به ویژه مردم عزیز ایران در جریان دفاع از مردم مظلوم فلسطین نمره قبولی گرفته اند؛ در اقصی نقاط جهان حتی کشورهای مستکبر حامی اسرائیل راهپیمایی های بزرگی در دفاع از فلسطین برگزار شده است که نشان می دهد آگاهی مردم نسبت به جنایات رژیم نامشروع صهیونیستی بالا است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما اطمینان داریم به وعده و فضل الهی که رزمندگان فلسطینی پیروز میدان خواهند بود.

ارسال نظرات