حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان البرز، فرارسیدن هفته بسیج و سالروز تاسیس این نهاد را به محضر کلیه اساتید بسیجی تبریک گفت.
کد خبر: ۹۵۵۵۸۷۶
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از البرز، سرهنگ پاسدار علی خانبابایی رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان البرز، فرارسیدن هفته بسیج و سالروز تاسیس این نهاد را به محضر کلیه اساتید بسیجی تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

بار دیگر، با آرمان های مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و اندیشه های والای حضرت آیت الله امام خامنه ای(مدظله العالی) تجدید بیعت می کنیم.

پیام تبریک رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان البرز

مقام معظم رهبری(مدظله العالی): بسیج، عبارت است از مجموعه‌ای که در آن، پاکترین انسان‌ها، فداکارترین و آماده‌به‌کارترین جوانان کشور، در راه اهداف عالی این ملت و برای به کمال رساندن و به خوشبختی نائل کردنِ این کشور، جمع شده‌اند.
عرصه‌ی بسیج یک عرصه‌ی عمومی است، نه مختص یک قشر است، نه مختص یک بخشی از بخش های جغرافیائی کشور است، نه مختص یک زمانی، دونِ زمان دیگری است؛ نه مختص یک عرصه‌ ای دون عرصه‌ی دیگری است.
در همه‌ی جاها، مکان‌ها، زمان‌ها، عرصه‌ها و در همه‌ی قشرها، این وجود دارد این معنای بسیج است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین