حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج با هدف تقدیر و تجلیل از پیشکسوتان ۸ سال دوران دفاع مقدس در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۵۵۸۸۵
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت با هدف تقدیر و تجلیل از پیشکسوتان ۸ سال دوران دفاع مقدس با حضور مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت، جانشین فرماندهی سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر و مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت این استان در حسینیه عاشقانه ثارالله بوشهر برگزار شد.

برگزاری همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت در بوشهر

مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت در این همایش ضمن تبریک فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و گرامیداشت هفته بسیج گفت: بیش از ۶ میلیون نفر یادگاران دفاع مقدس و پیشکسوتان جهاد و شهادت در کشور حضور دارند که همه آن‌ها مایه‌ی بازدارندگی کشور محسوب می‌شوند.
سردار تقی رضایار با بیان اینکه این سازمان نزدیک به ۱۳ سال است که به دستور مقام معظم رهبری تشکیل شده است اذعان کرد: تمامی رزمندگان دوران دفاع مقدس در سراسر کشور با تجاربی که دارند گره گشای بسیاری از مسائل در کشور بوده‌اند.

وی افزود: ۶۲۰ موکب امسال به همت بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت در سراسر کشور از مرز‌های پاکستان تا کربلای معلی در راستای ارائه خدمات به زائرین برپا شد.

برگزاری همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت در بوشهر

سردار رضایاریکی از مهم‌ترین مولفه‌های پیروزی در ۸ سال دفاع مقدس را روحیه ایثارگری رزمندگان اسلام در آن دوران دانست و تصریح کرد: شدت گرفتن جنگ توسط رژیم غاصب صهیونیستی در غزه نشان دهنده عمق پیروزی و قدرت مقاومت محسوب می‌شود.

مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت در پایان گفت: ارائه فرهنگ بسیجی و آزادی‌خواهی در سراسر دنیا از مهم‌ترین پیامد‌های عملیات طوفان الاقصی محسوب می‌شود.

برگزاری همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت در بوشهر

جانشین فرماندهی سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر در ادامه این همایش گفت: تمامی پیشکسوتان جهاد و شهادت در دوران ۸ سال دفاع مقدس با روحیه حماسی و ایثارگری برای دفاع از کشور و نوامیس خود از دشمنان جمهوری اسلامی ایران تا پای جان ایستادگی کردند.

سردار دشتی با اشاره به نقش مهم تبیین ۸ سال دوران دفاع مقدس در جامعه خاطرنشان کرد: شایسته است مسئولین ذیربط در راستای انعکاس تحولات ۸ سال دوران دفاع مقدس اقدامات فرهنگی و مجازی متعددی را در جهت تبیین این مهم و افزایش بصیرت در جامعه انجام دهند.

وی در پایان با بیان اینکه یکی از اهداف شوم رژیم غاصب صهیونیستی نابود کردن حریفانش از روش‌های مختلف می‌باشد اظهار کرد: رژیم کودککش صهیونیستی در حال حاضر چه از نظر بین‌المللی و چه از نظر داخلی روز به روز متزلزل‌تر شده و طبق وعده‌های الهی قومی این رژیم غاصب را سرنگون می‌کند.

برگزاری همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت در بوشهر

مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر نیز در این همایش با اشاره به برخی از ماموریت‌های این سازمان در هفته بسیج گفت: تشکیل هیئت اندیشه‌ورز، بهره‌گیری از تجارب پیشکسوتان جهاد و شهادت، مشارکت با سازمان‌های مختلف در جهت رفع موانع، تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت، سرکشی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران، تشکیل گردان سایبری، برگزاری اردو‌های راهیان نور، راهیان پیشرفت و مشهد مقدس توسط این سازمان برخی از ماموریت‌های سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت استان بوشهر در هفته بسیج می‌باشد.

برگزاری همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت در بوشهر

شایان ذکر است در پایان این همایش از پیشکسوتان ۸ سال دوران دفاع مقدس در استان بوشهر با اهدا لوحی تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پرطرفدارترین