حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت:بسیج در عرصه سازندگی و عمرانی موفق عملکرد کرده است .
کد خبر: ۹۵۵۵۹۰۹
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۱

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛سردار جهانبخش کرمی در نشست جبهه علمی فرهنگی بسیج اساتید کشور که صبح امروز سه شنبه ۳۰ آبان در دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید بهشتی زنجان انجام شد با بیان اینکه زمانی که مردم در شرایط سخت مانند کرونا قرار داشتند بسیج در کنار مردم در شرایط سخت پا به پای مردم پیش آمد تا کمکی برای مردم باشد گفت: بسیج در تمام دوران خوش درخشیده است.

وی افزود: امام خمینی (ره) سازمانی به نام بسیج را تاسیس و پایه ریز اصلی این نهاد انقلابی بودند و مقام معظم رهبری نهال و شجره بسیج را پرورش دادند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان عنوان کرد:امام راحل درو اندیش بودند و به این نکته توجه ویژه داشتند که جهانخواران ما را تنها نخواهند گذاشت و مردم در تشکیل این نهاد مقدس بسیج مشارکت دارند.

سردار کرمی ابراز کرد: به فرمان امام راحل (ره) بسیج ۲۰ میلیونی تشکیل شد و سنگر و مرکز بسیج را مساجد و حسینیه‌ها اعلام کردند و این بسیج بود که تمام معادلات دشمن را برهم زد و امروز بسیجیان افتخارات این نظام هستند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت:بسیج در عرصه سازندگی و عمرانی موفق عملکرد کرده است .

وی گفت: بسیج متشکل از همه اقشار است شهیدانی، چون چمران، آوینی و شهریاری همگی بسیجی بودند و هستند و بسیج از آن مردم است و در تمام عرصه‌ها حضور فعال دارند.

ارسال نظرات