حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
در راستای گرامی‌داشت هفته بسیج، یادواره آبروی محله در منزل شهید اسحاق ملازهی در سیب و سوران برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۵۵۹۱۵
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۴

به گزارش خبرنگار بسیج از شهرستان سیب و سوران، در راستای گرامی‌داشت هفته بسیج در دومین روز از این هفته در منزل شهید اسحاق ملازهی یادواره آبروی محله با حضور فرماندار شهرستان و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیب و سوران و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیب و سوران و دیگر اعضای شورای اداری برگزار شد.


سرهنگ پاسدار غلامعلی سهرابی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیب و سوران گفت: شهادت بدین معنا است که یک انسان برترین و محبوبترین سرمایه‌ی دنیوی خویش را نثار آرمانی سازد که معتقد است زنده ماندن و بارور شدن آن، به سود بشریت است.


وی افزود: شهدا این هدیه‌ی الهی را آسان و رایگان به‌دست نیاوردند؛ به قیمت مجاهدت به‌دست آوردند؛ در راه خدا جهاد کردند، از خودشان گذشتند و خدا این هدیه را به آنها داد.


در ادامه حجت الاسلام والمسلمین عیسی مهربانی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیب و سوران گفت: آن چیزى که ما باید به آن افتخار بکنیم این است که رسم شهادت و سنّت الهىِ قتل فی‌سبیل‌ا‌لله‌، با نظام اسلامى زنده شد.


وی افزود: خاصیت کشته شدن در راه خدا این است که انسانى جان خود را صرف میکند براى یک هدف و مقصد الهى و خداى متعال هم در پاسخ به این ایثار و گذشت بزرگ، حضور او را در ملّت او تداوم میبخشد و یاد، فکر و آرمان او زنده میماند.

ارسال نظرات