حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیب و سوران گفت: به مناسبت هفته بسیج ۱۵۰ نفر از اقشار مختلف مردم در شهرستان سیب و سوران توسط گروه‌های جهادی پزشکی با همکاری شبکه بهداشت و درمان به‌صورت رایگان درمان شدند.
کد خبر: ۹۵۵۵۹۴۹
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۸

غلامعلی سهرابی در گفتگو با خبرنگار بسیج در سراوان بیان کرد: گروه‌های جهادی با حضور در مناطق محروم خدمات پزشکی عمومی و سایر خدمات پزشکی را به بیماران به‌صورت رایگان ارائه کردند.

وی ضمن قدردانی از کادر بهداشت و درمان بسیج جامعه پزشکی که در قالب تیم‌های جهادی به مناسبت هفته بسیج اقدام انجام ویزیت رایگان کردند، افزود: کار درمان بیماران از برنامه‌هایی است که با اعزام گروه‌های جهادی بسیج به مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی با همکاری شبکه بهداشت و درمان و بسیج جامعه پزشکی انجام می‌شود.

سهرابی در پایان گفت: انجام برنامه‌های فرهنگی و آموزشی در کنار ارائه خدمات درمانی جزو اهداف مهم و محوری گروه‌های جهادی است که با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان به‌خصوص در راستای جهاد امیدآفرینی پیگیری می‌شود.

ارسال نظرات