حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
زنجان _ معاون هماهنگ سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه سواد رسانه‌ای و توجه به این موضوع حائز اهمیت است گفت: برای مقابله با دشمن باید در حوزه فضای مجازی فرهنگ سازی صورت گیرد.
کد خبر: ۹۵۵۵۹۷۴
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۶

برای استفاده از فضای مجازی باید فرهنگ سازی صورت گیرد

به گزارش خبرنگار بسیج زنجان؛ یادواره شهدای شهرستان خرمدره با حضور سرهنگ محسن سهندی، معاون هماهنگ کننده سپاه استان در مسجد حضرت علی اصغر، با همکاری حوزه شهید کلاهدوز این شهرستان برگزار شد.

در این یادواره سرهنگ سهندی ضمن گرامیداشت هفته بسیج با بیان اینکه دشمن بدنبال تسخیر ذهن نوجوانان و جوانان است، اظهار داشت: هدف دشمن مدیریت ذهنی و زندگی جوانان ایران زمین است.

وی با اشاره به غیرت مردم مظلوم غزه، بیان کرد: جوانان غزه برای حفاظت از جان و مال خود پا در میدان جنگ گذاشتند و عملیات طوفان الاقصی خود گواه آن است.

سرهنگ سهندی با اشاره به جنگ شناختی، گفت: امروز ابراز جنگ تغییر کرده است و فضای مجازی یکی از این ابزارهاست.

این مسئول با اشاره به اینکه امروز بسیج در تمامی عرصه‌ها فعالیت دارد، عنوان کرد:به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) عمل به جهاد تبیین یکی از واجبات است و هرکس می‌تواند در این زمینه فعالیت داشته باشد و بسیج نیز در این زمینه وظیفه خطیر دارد.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان زنجان با بیان اینکه سواد رسانه‌ای و توجه به این موضوع حائز اهمیت است، افزود: برای مقابله با دشمن باید در حوزه فضای مجازی فرهنگ سازی صورت بگیرد.

 

 

برای استفاده از فضای مجازی باید فرهنگ سازی صورت گیرد

 

برای استفاده از فضای مجازی باید فرهنگ سازی صورت گیردبرای استفاده از فضای مجازی باید فرهنگ سازی صورت گیرد

ارسال نظرات