حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
در آغازین روز هفته بسیج، دهک دولت آباد میزبان بسیج دانشجویی مرکز آموزش علمی کاربردی سلامت دهکده سبز بود.
کد خبر: ۹۵۵۶۰۱۵
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، اردوی جهادی خدمات تخصصی مشاوره در دهیاری دهک دولت آباد به همت بسیج دانشجویی مرکز آموزش علمی و کاربردی سلامت دهکده سبز برگزار شد .
 محمدرضا جعفری مسئول بسیج دانشجویی مرکز آموزش علمی کاربردی سلامت دهکده سبز در حاشیه برگزاری این اردو د رجمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) و با توجه به نیاز سنجی که از دهک دولت آباد انجام شد با مشارکت مدیریت بهزیستی شهرستان شیراز، اساتید برجسته مرکز علمی کاربردی سلامت دهکده سبز ، بسیج دانشجویی مرکز آموزش علمی کاربردی سلامت دهکده سبز و به مناسبت هفته بسیج پایگاه ارائه خدمات تخصصی روانشناسی و خدمات مشاوره در حوزه های ازدواج ، اعتیاد ، طلاق ، خانواده ، فرزند پروری و تحصیلی و نیاز سنجی محلی جهت ارائه خدمات، در دهیاری دهک دولت آباد شیراز برگزار شد .
جعفری افزود: با توجه به استقبال و مشارکت خوب مردم دهک دولت آباد و ارزیابی و برنامه ریزی های لازم برای ارائه خدمات تخصصی مشاوره بصورت دائم در با مشارکت cbr انجام خواهد شد ، تا بتوانیم بخشی از سهم خود را در کاهش آسیب های اجتماعی نوپدید و رفع مشکلات موجود در این محله را کنترل و یا کاهش دهیم .
او ادامه داد : این اردوی جهادی که با یاد سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و بمناسبت هفته بسیج به همت مدیر بهزیستی شهرستان شیراز، دانشجویان جهادگر و بسیجی مرکز برگزار شد .

وی تصریح کرد: به مناسبت هفته بسیج در دو روستای دیگر نیز این اردوی جهادی خدمات تخصصی مشاوره و خدمت رسانی برگزار خواهد شد .
در پایان این اردوی جهادی تعداد ۱۵ بسته معیشتی به ارزش ۵۰۰ هزار تومان به همت خیرین در اختیار خانوار های تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار گرفت .

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها