حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید فهمیده از برگزاری کارگاه آموزش سواد رسانه‌ای ویژه بسیجی‌های پایگاه‌های مقاومت در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۹۵۵۶۰۵۳
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از زاهدان، پاسدار علی صوفی، فرمانده حوزه دانش آموزی شهید فهمیده گفت: فضای مجازی به عنوان یک پدیده نوظهور در بسیاری از عرصه ها و جنبه‌های زندگی فردی و اجتماعی افراد حضورفعال دارد، ولی در بعضی از موارد آسیب‌های اجتماعی و جبران ناپذیری را واردکرده است.

وی ادامه داد: با آگاهی بخشی و آموزش سواد رسانه‌ای درخصوصا استفاده صحیح از آن میتواند نقش خوبی در راستای کاهش این آسیب‌ها را بهمراه داشته باشد.

فرمانده حوزه دانش آموزی شهید فهمیده تصریح کرد؛ ارتقای سواد فضای‌ مجازی برای بسیجیان را ضروری برشمردو ادامه داد؛ این گونه کارگاه‌ها وکلاس‌های آموزشی، امروزه ثابت کرده است که میتواند دربالابردن بصیرت افراد جامعه و شناخت ترفند‌های گوناگون و دقیق دشمنان نقش کلیدی را ایفاکند.

وی خاطرنشان کرد؛ امروزه کشور ما در منطقه مهم و استراتژیک خاورمیانه قرار دارد که اکثر کشور‌های این منطقه با جنگ‌های داخلی و انقلاب‌های رنگی و فضای مسمومی که دشمنان در آن کشور‌ها ایجاد کردند، دچار بی ثباتی و دستاویز استکبار شدند که این موضوع در کشور ما با رهنمود‌های رهبرانقلاب و نقش جهاد تبین به شکست انجامید.

صوفی اظهار کرد: امروزهمه ما باید نقش خود را در جهت بالابردن آگاهی‌های بسیجیان نسبت به دستاورد‌های انقلاب اسلامی به خوبی جامعه عمل بپوشانیم که اگر در این امر کوتاهی شود، دشمنان با روشها و ترفند‌های خود در فضای مجازی ذهن و افکار جوانان و نوجوانان را به سمت وسوی خود میکشانند.

وی در پایان افزود؛ اگر امروز در کشور، اما نعمت امنیت و آرامش وجود دارد، همه این آرامش وامنیت مرهون مجاهدت‌ها وجانفشانی‌های نیرو‌های خدوم مردم در دستگاه‌ها وسازمان‌های مختلف امنیتی و اطلاعاتی و نیرو‌های قدرتمند مسلح می‌باشد.

ارسال نظرات