خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
با حضور هادیان سیاسی و مربیان عقیدتی در دفتر امام جمعه شهرستان خرمشهر به مناسبت هفته بسیج برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۵۶۰۷۵
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۱

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در ناحیه خرمشهر، سه شنبه ۳۰آبان به مناسبت آغاز هفته بسیج با پیگیری عقیدتی و سیاسی سپاه خرمشهر ضمن دعوت از هادیان سیاسی و مربیان عقیدتی با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان همایش با حضور اعضا برگزار گردید.

سخنران برنامه حجت الاسلام عادل‌پور امام جمعه شهرستان خرمشهر ضمن تبریک آغاز هفته بسیج بیان داشت: ما باید مسئولی را که اراده و توان انجام کار را داشته و فردی پاکدست و اصلح باشد.

ایشان افزود: مردم باید در انتخابات شرکت کنند ، افراد صالح را برای مدیریت شهر و کشور انتخاب ، قبل از انتخاب دقت کنند و بعد از انتخاب نظارت کنند تا مشکلات حل شود.

حجت‌الاسلام در ادامه خصوص حجاب در شهرستان افزود: با توجه به اینکه در ورودی شهرستان تابلو با متن " با وضو وارد شوید خیابان های شهر آغشته به خون شهداست" ، گاهی متاسفانه می‌بینیم در بعضی ادارات و و اصناف افراد بی حجاب و بدحجاب مشغول به کار هستند و حنجار شکنی می کنند، ما با این افراد تعارف نداریم و بخورد خواهیم کرد و با حضور سپاه و فراجا به اینگونه مسائل ورود خواهیم کرد.

لازم به ذکر است از مربیان وهادیان فعال تقدیر خواهد شد

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین