خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
حجت الاسلام رضوانی گفت:امروز تفکر بسیجی در تمام سطح جامعه طنین انداز شده و در بین همه اقشار مختلف مردم و مسئولان این تفکر وجود دارد
کد خبر: ۹۵۵۶۰۸۱
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۴

 

قزوین ؛ به گزارش خبرگزاری بسیج حجت الاسلام والمسلمین اسدالله رضوانی، امام جمعه شهر بوئین زهرا ، در دیدار با بسیجیان شهرستان بوئین زهرا به مناسبت هفته بسیج، به سالروز تشکیل رسمی بسیج مستضعفان اشاره کرد و گفت : تشکیل بسیج مستضعفان در سال 1358 به فرمان امام خمینی(ره) یکی از ابتکارات بی بدیل امام راحل بود. بسیج تنها نیروی مردمی، اجتماعی و امنیتی است که با انگیزه خدمت رسانی در عرصه های مختلف منشأ خیر و برکت برای جامعه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده است. امروز گفتمان بسیج علاوه بر داخل کشور در فراتر از مرزها نیز نقش آفرینی می کند.

وی در ادامه افزود : امروز تفکر بسیجی در تمام سطح جامعه طنین انداز شده و در بین همه اقشار مختلف مردم و مسئولان این تفکر وجود داردو همین تفکر بسیجی باعث اقتدار و سربلندی نظام جمهوری اسلامی ایران شده است.

حجت الاسلام و المسلمین رضوانی، بسیج را پاره تن ملت و برای ملت دانست و گفت: بسیج به عنوان یک مجموعه بزرگ مردم نهاد، آتش به اختیار و خودجوش برای بحران های سخت، بلایای طبیعی و رفع مشکلات کشور همیشه در کنار مردم و برای مردم بوده است. بسیج در حقیقت پاره تن ملت و برای ملت است و این فداکاری و وفاداری خود را در همه مراحل انقلاب ثابت کرده است وکارنامه قابل قبول و درخشانی را از خود به یادگار گذاشته است.

امام جمعه شهر بوئین زهرا، در پایان سخنان خود، به تفکر بسیجی موجود در جبهه های مقاومت منطقه اشاره کرد و گفت: رمز موفقیت و پیروزی نیروهای جان بر کف در جبهه های مقاومت منطقه؛ نظیر حزب الله و انصارالله و غیره که پیروزی و توفیقات فراوانی برای کشور خود به ارمغان آورده اند، برخاسته از تفکر بسیجی است و موفقیت بی نظیر آنها در میادین مختلف تنها بر اساس مؤلفه ها و تفکر بسیجی محقق شده است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین