حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
دبیر کانون بسیج جامعه پزشکی سپاه شهرستان ایرانشهر گفت: به مناسبت هفته بسیج رزمایش جهادگران فاطمی در قالب ویزیت رایگان در این منطقه انجام شد.
کد خبر: ۹۵۵۶۰۹۱
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۱

به گزارش خبرنگار بسیج از ایرانشهر، سمیه سرحدی، دبیر کانون بسیج جامعه پزشکی سپاه شهرستانی ایرانشهر بیان کرد: امروز تیم پزشکی کانون بسیج جامعه پزشکی سپاه شهرستان ایرانشهر با استقرار در کلینیک وحدت این منطقه به مردم این حوزه خدمات‌رسانی کرد.

 
 وی با بیان اینکه در حقیقت این امر به مناسبت هفته بسیج در قالب طرح رزمایش جهادگران فاطمی صورت گرفت، افزود: در واقع ضمن ویزیت رایگان بیماران، تشریح مردمی مرکز نفس در راستای جلوگیری از سقط  جنین و جوانی جمعیت، غربالگری فشارخون و دیابت، میز سلامت در این کلینیک انجام شد.
 
 این مسئول تصریح کرد: تیم پزشکی اعزام شده شامل پزشک عمومی، پزشکان متخصص اطفال، زنان، قلب، داخلی، چشم‌پزشک متخصص دندانپزشک و انجام خدمات سونوگرافی بوده است.
 
وی اضافه کرد: هدف از اجرای برنامه ارائه خدمات درمانی و بهداشتی رایگان، محرومیت‌زدایی و کمک به اقشار کم‌درآمد و نیازمندان در شهرستان ایرانشهر بوده است.
 
سرحدی عنوان کرد: در این طرح خداپسندانه در بخش‌های مختلف ۱۷۰ نفر به‌صورت رایگان ویزیت شدند.

ارسال نظرات