حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
حجت الاسلام کوچکزایی گفت: خدمات نظام در رسانه های معاند حتی برخی رسانه‌های داخلی نادیده گرفته شده اما کوچک ترین عیب به شدت بزرگنمایی می شود؛ زیرا دشمن درصدد است در اذهان مردم ما عدم کارآمدی جمهوری اسلامی را به تثبیت برساند.
کد خبر: ۹۵۵۶۱۶۹
|
۰۱ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۸

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، نشست جهاد تبیین با حضور ۹۸ نفر از بسیجیان پایگاه خیزران حوزه نرجس زاهدان برگزار شد.

 حجت الاسلام مهدی کوچکزایی، مدیر کانون بسیج مداحان ناحیه زاهدان  در این مراسم گفت: خواهران بسیجی باید آگاه باشند و بدانند که تبیین یکی ازدغدغه های مهم شخص حضرت آیت الله امام خامنه ای رهبر انقلاب است و در راستای این امر مهم گام بردارند.

وی افزود: ما شاهدیم که تمامی خدمات نظام در رسانه های معاند حتی برخی از رسانه‌های داخلی نادیده گرفته شده اما کوچک ترین عیب به شدت بزرگنمایی می شود؛ زیرا دشمن به دنبال این است که در اذهان مردم ما عدم کارآمدی جمهوری اسلامی را به تثبیت برساند.

وی افزود: دشمن در حال القای این ذهنیت است که فقر و فلاکت در تمامی افراد جامعه به شکل گسترده وجود دارد که در مقابل آن تنها عنصر نجات بخش جهاد تبیین و مقابله با تحریف است.

ارسال نظرات