خبرهای داغ:
 مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین از تشدید بازرسی ها در بازار شب یلدا خبر داد.
کد خبر: ۹۵۶۴۶۳۰
|
۳۰ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۹

قزوین_ به گزارش بسیج، علیرضا حسن پور با اشاره به بازرسی های تعزیرات حکومتی بر بازار شب یلدا بیان کرد: برای صیانت از حقوق مصرف کنندگان و پایش بازار شب یلدا با حضور رؤسای شعب در گشت های سیار، از انبارهای نگهداری کالاهای اساسی، بنکداری ها، میادین میوه و تره بار، فروشگاه های بزرگ به ویژه رسته های صنفی آجیل، خشکبار، شیرینی، گوشت، مرغ و تخم مرغ سرکشی و با هرگونه گرانفروشی، کم فروشی، احتکار، درج نکردن قیمت، ندادن فاکتور و غیره برخورد قانونی می شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین افزود: برای پیشگیری از پدیده‌های بی‌ثبات کننده بازار و برخی سوء استفاده ها از نیاز مردم به اقلام شب یلدا، در شعبه ویژه ای به شکایات مردمی و پرونده های ارسالی از دستگاه های نظارتی خارج از نوبت رسیدگی می شود.

حسن پور به مسئولیت اتحادیه ها در پیشگیری از تخلفات صنفی، اجرای قوانین و مقررات همچنین پایش قیمت ها پرداخته گفت: اتحادیه ها کنشگران اصلی اقتصاد جامعه هستند و در شرایطی که بازار دچار نوسانات کاذب قیمت هاست، مسئولیت بپذیرند و نقش آفرینی کنند.

وی از شهروندان خواست؛ در صورت مشاهده هر گونه تخلف، مراتب را از سامانه ارتباطی ۱۳۵ یا مراجعه به تعزیرات حکومتی برای رسیدگی فوری گزارش کنند.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها