خبرهای داغ:

یخبندان و برف در راه آذربایجان شرقی

تبریز-مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی با اعلام اینکه از روز یکشنبه به طور همزمان یک سامانه بارشی و سامانه سرد وارد استان می شود، گفت: در کنار بارش برف کاهش هشت تا ۱۵ درجه ای دما انتظار می‌رود.
کد خبر: ۹۵۷۰۱۹۴
|
۲۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، محمد امیدفر با اشاره به اینکه فعالیت سامانه بارشی در کلیبر، اهر ، هریس ، هوراند ، سراب ، بستان آباد ، هشترود ، چاراویماق و مراغه شدیدتر خواهد بود، نسبت به کولاک برف و اختلال در تردد به ویژه در محورهای کوهستانی هشدار داد.

وی با اشاره به اینکه همراه با فعالیت سامانه بارشی یک سامانه سرد هم وارد آذربایجان شرقی می شود، پیش بینی کرد: دمای هوای استان به طور متوسط ۱۰ درجه سانتی گراد کاهش یابد.

امیدفر دمای حال حاضر تبریز را ۶ درجه سانتی گراد بالای صفر اعلام کرد و گفت: در ۲۴ ساعت گذشته بیشینه دمای استان در کلیبر با ۱۳ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما در هریس با ۲ درجه سانتی گراد زیر صفر گزارش شده است .

وی با اعلام اینکه در زمان حاضر شاهد بارش های پراکنده در برخی نقاط استان هستیم، گفت: سامانه بارشی که از فردا استان را تحت تاثیر قرار می دهد از روز دوشنبه تضعیف می شود.

ارسال نظرات
آخرین اخبار