خبرهای داغ:

۵۵۹ میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی در خوزستان پرداخت شد

سرپرست معاونت بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: ۵۵۹ میلیارد ریال تسهیلات برای خرید مکانیزاسیون کشاورزی از ابتدای سال جاری در خوزستان پرداخت شده است.
کد خبر: ۹۵۷۱۰۴۹
|
۲۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۲

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان عبدالرضا سیداحمدی سرپرست معاونت بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان می گوید: از ابتدای سال جاری تاکنون، ۷۷۷ نفر از بهره‌برداران کشاورزی برای دریافت تسهیلات مکانیزاسیون به بانک معرفی شدند که ۵۳۰ میلیارد ریال به آنها پرداخت شد.

وی ادامه داد: ۲۹ میلیارد ریال نیز از محل تسهیلات بانک ملی و مساعدت ستاد اجرایی فرمان امام برای خرید ۱۹ دستگاه کشت مستقیم در دیم‌زارها پرداخت شده که ارایه این تسهیلات تا سقف ۵۰ میلیارد ریال ادامه دارد.

سرپرست معاونت بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با بیان اینکه پرداخت تسهیلات مکانیزاسیون تا پایان امسال ادامه دارد، گفت: میزان تسهیلات معرفی شده برای دریافت از بانک‌های خوزستان سه هزار و ۱۵۰ میلیارد ریال است.

وی افزود: یکهزار و ۵۷۲ تراکتور نقدی و تسهیلاتی، ۱۱ کمباین و ۹۵ ادوات کشاورزی با این تسهیلات از ابتدای سال جاری تاکنون توسط کشاورزان خریداری شده است.

خوزستان با تولید ۱۷.۸ میلیون تن انواع محصول کشاورزی، تولید کننده ۲۰ درصد غذای کشور است.

تعداد تولید کنندگان بخش کشاورزی استان خوزستان، ۲۲۰ هزار نفر است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار