آغاز ثبت نام قاریان قرآن در طرح «مسجد، پایگاه قرآنی»

مدير ستاد هماهنگي کانون هاي فرهنگي هنري مساجد استان اردبيل از ثبت نام قاریان استان اردبیل در سامانه بچه های مسجد برای مشارکت در طرح «مسجد، پایگاه قرآنی» خبر داد.
کد خبر: ۹۵۷۱۲۷۸
|
۲۸ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۳

آغاز ثبت نام قاریان قرآن در طرح «مسجد، پایگاه قرآنی»

به گزارش  خبرگزاری بسیج از اردبیل ، به نقل از روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل، مصطفی آمون، اظهار کرد: ظرفیت خوبی برای ثبت نام قاریان استان اردبیل در سامانه بچه‌های مسجد برای مشارکت در طرح «مسجد، پایگاه قرآنی» فراهم شده است و علاقمندان حوزه قرآنی دعوت می‌شود تا در این طرح همکاری کنند.

مدير ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد استان اردبيل تصریح کرد: این طرح با هدف دسترسی بهتر مدیران کانون‌ها برای مشارکت با قاریان قرآن کریم طرح‌ریزی شده است و زمینه افزایش کمی و کیفی برنامه‌های پایگاه قرآنی کانون‌های مساجد را فراهم خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: بزودی طرح سطح بندی پایگاه‌های قرآنی کانون‌های مساجد نیز آغاز خواهد شد تا بتوانیم عملکرد مناسبی در تقویت برنامه‌های قرآنی کانون‌های مساجد را فراهم کنیم.

آمون اظهار داشت: تشکیل جلسه با دستگاه‌های متولی حوزه قرآنی و دعوت از موسسه‌های قرآنی برای همکاری در طرح پایگاه‌های قرآنی کانون‌های مساجد از دیگر برنامه‌های است که زمینه تقویت‌های اجرای این طرح را مهیا کرده است.

مدير ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد استان اردبیل گفت: پایگاه‌های قرآنی کانون‌های مساجد به صورت هفتگی و یا ماهانه به همت فعالان کانون‌ها در سطح مساجد همراه با تلاوت مجلسی قرآن کریم و تفسیر با حضور امام جماعت مسجد برگزار می‌شود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار