خبرهای داغ:
امام‌جمعه شهرستان اسلام‌آبادغرب در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ۲۹ دی‌ماه گفت: نمایندگان حاضر مجلس باید تا پایان زمان نمایندگی‌شان پویایی خود را حفظ کنند.
کد خبر: ۹۵۷۱۶۰۳
|
۲۹ دی ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، سید روح‌الله زمانی موسوی امام‌جمعه شهرستان اسلام‌آبادغرب در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ۲۹ دی‌ماه اظهار کرد: عملیات غرورآفرین با غرش موشک‌های بالستیک جمهوری اسلامی ایران توسط فرزندان این مملکت و عزیزان در سپاه پاسداران باعث شور و شعف در دل‌های مؤمنان است خدا رو شکر که ما در حوزه ضعف قرار نداریم.

وی افزود: ما می‌توانیم در سایه ولایت‌فقیه راهنمایی و ارشادات رهبر انقلاب بر دشمنان خودمان بتازیم جای امنی در منطقه برای آنان نگزاریم و با هیچ کشوی بر سر حفظ امنیت کشور هم تعارف نداشته باشیم.

امام‌جمعه شهرستان اسلام‌آبادغرب با اشاره به دختر کاپشن صورتی که نماد مظلومیت شهدای کرمان قرارگرفته است، تصریح کرد: امروز کاپشن صورتی دلش در آسمان‌ها شاد است خانواده این کودک مظلوم که موردحمله تروریستی واقع شد شاد هستند و بسیاری که در عملیات تروریستی عامل ترور عملیات ناجوانمردانه قرار گرفتند امروز می‌فهمند انقلاب و جمهوری اسلامی با آن‌ها هیچ تعارفی ندارد و جای امنی برایشان نخواهد پیدا کرد که از برد موشک‌های ما در امان باشند.

وی با توجه به پیام بزرگ انقلاب‌ها ادامه داد: امروز در سراسر جهان ثابت‌شده در منطقه و در کشورهای آسیایی تا بیخ گوش آمریکا گروه‌ها و هسته‌های مقاومت در حال تشکیل‌اند مقام معظم رهبری(مدظله) فرمود: «امروز دنیا تحت تأثیر مقاومت مردم مظلوم غزه و فلسطین است امروز همه ملت غزه را پیروز و اسرائیل جنایتکار را شکست‌خورده می‌داند».

*رشد پروژه‌های نهضت ملی مسکن در اسلام‌آبادغرب با کندی پیش می‌رود.

حجت‌الاسلام زمانی موسوی با اشاره به طرح نهضت ملی مسکن و تحویل زمین‌های رایگان از طرف دولت به مردم بیان کرد: ما منکر تلاش ازجمله مسوولانی که در این قسمت تلاش کردند نیستیم اما کار اصلی را دولت انجام داده، نهضت ملی مسکن شعار بزرگ دولت است امروز قریب به ۲ میلیون واحد مسکونی تحویل مردم در سراسر ایران اسلامی‌شده است.

وی گفت: رشد پروژه‌ها و بحث نهضت ملی مسکن در استان کرمانشاه و اسلام‌آباد غرب با کندی پیشرفت صورت می‌گیرد امیدوارم کام مردم به‌واسطه شروع این پروژه‌ها در دهه مبارک فجر شیرین شود.

خطیب جمعه اسلام‌آبادغرب ضمن تأکید بر حفظ پویایی نمایندگان حاضر در مجلس تا پایان زمان نمایندگی‌شان خاطرنشان کرد: در ارتباط با مجلس شورای اسلامی که ظاهراً چیزی که در طی ماه‌های اخیر از عمر مجلس یازدهم گذشته نباید با کاهش کیفی فعالیت نمایندگان مواجه باشیم و نمایندگان مجلس آن‌گونه که بایدوشاید در مجلس حضورداشته و در تصمیم‌گیری‌ها و رأی‌گیری‌ها متأسفانه آن‌جور که لایق یک‌ مجلس انقلابی است تحت تأثیر و تحت شعاع کارهای انتخاباتی و سیاسی قرار نگیرند و کار اصلی خودشان را رها نکنند.

ارسال نظرات