تزریق آمپول آواستین داخل چشم برای درمان تورم و خونریزی شبکیه ناشی از بیماری دیابت و تحلیل شبکیه در بیمارستان ضیایی اردکان آغاز شد.
کد خبر: ۹۵۷۱۶۴۶
|
۳۰ دی ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۹

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از اردکان، در راستای ارتقاء ارائه خدمات درمانی به بیماران و رفاه حال مراجعین، ارائه خدمت تزریق آمپول آواستین داخل چشم برای درمان تورم و خونریزی شبکیه ناشی از بیماری دیابت و تحلیل شبکیه در بیمارستان ضیایی اردکان آغاز شد.

رئیس بیمارستان ضیایی اردکان در این خصوص گفت: با عنایت و لطف خداوند بزرگ و همراهی‌های ارزشمند دکتر محمدصادق دهقانی فوق تخصص شبکیه جهت راه‌اندازی کلینیک و اتاق عمل چشم‌پزشکی در روز‌های جمعه، این تزریق برای اولین بار در بیمارستان اردکان و با تعرفه دولتی انجام شد.

دکتر سید مصطفی سجادی نژاد تصریح کرد: با توجه به سختی‌های عزیمت بیماران به مرکز استان و هزینه‌های گزاف بخش خصوصی جهت ارائه خدمات چشم پزشکی به خصوص در بیماران دیابتی جهت لیزر و تزریق داخل چشمی که باعث جلوگیری از کاهش بینایی شدید خواهد شد، بعد از آموزش کادر درمانی اتاق عمل، این امر محقق شد.

وی خاطرنشان کرد: در این امر مهم از همراهی دکترمحمدصادق دهقانی فوق تخصص شبکیه، ازخانواده خیّر بزرگوار مرحوم آقا یحیی آسایی اردکانی در تجهیز کلینیک چشم‌پزشکی و از پیگیری‌های مهندس جماعتی مدیر بیمارستان و همکاران کلینیک و اتاق عمل و تجهیزات پزشکی و مؤسسه خیریه بیمارستان قدردانی نموده و استمرار این حرکت ارزشمند را از خدای بزرگ مسئلت داریم.

ارسال نظرات