استاندار زنجان گفت:

لزوم تبیین اهمیت انتخاب آگاهانه مجلس برای مردم

زنجان_استاندار زنجان گفت: انتخاب آگاهانه در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری اهمیت زیادی دارد و باید این موضوع برای مردم تبیین شود.
کد خبر: ۹۵۷۱۶۵۴
|
۳۰ دی ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۴

لزوم تبیین اهمیت انتخاب آگاهانه مجلس برای مردم

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان، محسن افشارچی در جلسه قرارگاه جهاد تبیین با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی، سیاستگذاری کلان کشور را انجام می‌دهد اظهار داشت: مجلس در تمامی ابعاد زندگی مردم نقش آفرین است و به همین منظور همه آحاد جامعه باید در پای صندوق‌های رای حضور پیدا کنند.

وی بیان کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اشراف کامل به مسائل ریز و درشت حوزه انتخابیه خود می‌توانند تصمیمات خوبی را در راستای رفع مشکلات جامعه و منطقه اتخاذ کنند.

استاندار زنجان افزود: انتخابات مجلس شورای اسلامی تحقق مردم سالاری است و در چارچوب زندگی مردم آثار زیادی دارد.

وی ادامه داد: نمایندگان مجلس در مفهوم مردم‌سالاری بیشترین نزدیکی را با تغییر و تحول استان دارند و به دلیل ارتباط گیری با ساختار بالا دستی می‌توانند امکانات خوبی را برای استان دریافت کنند بنابراین انتخاب آگاهانه و انتخاب اصلح‌ترین فرد در این خصوص باید مورد توجه قرار گیرد.

افشارچی گفت: نزدیکترین راه برای تحقق مردم سالاری، حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی است، چون نمایندگان مجلس، نزدیکترین افراد به مردم هستند و دغدغه‌های مردم را به خوبی می‌شناسند، بنابراین شایسته است هم استانی‌ها مشارکت فعالانه‌ای در این انتخابات داشته باشند.

وی با بیان اینکه برای جهاد تبیین در خصوص انتخابات مجلس شورای اسلامی باید به صورت عقلی و منطقی و نه احساسی عمل کرد، گفت: انتخاب نمایندگان مجلس شورای اسلامی اثرگذاری بالایی در حوزه‌های مختلف زندگی مردم دارد و شهروندان باید به این موضوع توجه کنند.

فاطمه عسگری

ارسال نظرات
آخرین اخبار