سردار غیاثی فرمانده سپاه امام رضا(ع) در پیامی بمناسبت یوم‌الله ۲۲بهمن ماه، این روز بزرگ را نماد اقتدار و بصیرت دینی برشمرده و آورده است حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تجدید بیعت با انقلاب اسلامی است.
کد خبر: ۹۵۷۷۹۹۰
|
۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۲

به گزارش خبرگزاری بسیج استان خراسان رضوی از مشهد، سرتیپ پاسدار سید هاشم غیاثی، فرمانده سپاه امام رضا(ع) در این پیام با تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، دهه فجر را نماد مبارزات ملت ایران تحت رهبری امام خمینی (ره) در مقابل رژیم طاغوت شاهنشاهی عنوان کرد که نتایج آن در ۲۲ بهمن ۵۷ به پیروزی و تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران انجامید.
 
وی با اشاره به خشم و کینه آمریکا و صهیونیست ها نسبت به ایران اسلامی آورده است، پیروزی انقلاب اسلامی در ایران سرآغاز شکست های پی در پی استکبار جهانی در منطقه و سراسر جهان شد و فرهنگ مقاومت و پایداری را بعنوان الگو و شاخص به ملت های مظلوم سراسر دنیا معرفی کرد.
 
فرمانده سپاه امام رضا (ع) در این پیام فرهنگ انقلاب اسلامی را برگرفته از مبانی جهاد و ایثارِ عاشورایی و زینبی و مکتبی دانست که شهدای والامقام همچون شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را پرورش داده و به دنیا معرفی کرده است.
 
در ادامه این پیام آمده است؛ تولید آثار فاخر هنری با نگاه به مبارزات انقلابی و پایداری دینی مردم مومن ایران در دوران طاغوت، نیاز مهم نسل جوان و رسالت مهم دست اندرکاران امور فرهنگی کشور است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.
 
سردار غیاثی با اشاره به بیش از چهار دهه حضور و همراهی مردم با مبانی و آرمان های انقلاب اسلامی بر حضور نسل جوانِ مومن و انقلابی در میدان جهاد و تقدیم شهدا گُواه نشاط و زنده بودن فرهنگ انقلاب اسلامی در عصر حاضر تاکید کرده است. 
 
فرمانده سپاه امام رضا(ع) ولایتمداری و انقلابی گری را رمز پیروزی و اقتدار ایران اسلامی عنوان و خاطرنشان کرده است، حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تجدید بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی و مایه نااُمیدی دشمنان ایران اسلامی است که امسال نیز شاهد آن خواهیم بود.
ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین