خبرهای داغ:
همدان-فرماندار کبودراهنگ گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات جایگاه بین‌المللی کشور را در جهان ارتقاء می‌بخشد و ارتقای جایگاه بین‌المللی کشور امنیت ملی را به ارمغان خواهد آورد.
کد خبر: ۹۵۷۸۷۸۵
|
۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۷

 به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، مسلم غلامی در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن شهرستان کبودراهنگ اظهار کرد: حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی خط بطلانی بر نقشه‌های دشمن در حوزه فضای مجازی خواهد بود.

وی افزود: حضور حداکثری مردم در انتخابات جایگاه بین‌المللی کشور را در جهان ارتقاء می‌بخشد و ارتقای جایگاه بین‌المللی کشور امنیت ملی را به ارمغان خواهد آورد.

فرماندار شهرستان کبودراهنگ جامعه‌پذیری سیاسی، شفافیت مسائل نظام و بالا رفتن اعتماد را از نتایج ملموس حضور مردم در انتخابات برشمرد و گفت: امروز انقلاب ما امید مستضعفان جهان بوده و این انقلاب به رهبری ولایت فقیه و مقام معظم رهبری امید را بر تمامی آزادی‌خواهان جهان هموار کرده و خط بطلانی بر نقشه‌های دشمنان به ویژه آنها که به عنوان استکبار و سردمداران جهان هستند، کشیده است.

وی بیان کرد: امروز در آستانه جشن و عید ۴۵ سالگی انقلاب اسلامی هستیم، انقلابی که مردمی بودن شاخصه مهم آن بوده است.

غلامی با بیان اینکه در جشن ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی با وجود هزینه‌های هنگفت مردم حضور نداشتند، تصریح کرد: جشن انقلاب اسلامی جشنی مردمی برای تحکیم انقلاب و تجدید بیعت دیگر با ولایت فقیه و رهبری است.

وی برقراری حاکمیت اسلامی، رسیدن به استقلال و قطع وابستگی، قطع اشرافیت، ترویج اخلاق پسندیده، آزادی بیان و اندیشه را از جمله رهاوردهای انقلاب اسلامی برای ملت ایران عزیز دانست و خاطرنشان کرد: به برکت انقلاب اسلامی امروز کشور ایران طی ۴۵ سال گذشته به موفقیت و پیشرفت‌های بسیاری دست یافته که علم نانو، تولید پودر استخوان، داروی گیاهی ضدایدز، ساخت پروتز عصبی، مهندسی ژنتیک، پیوند نای زیست مصنوعی و پیوند کلیه از جمله مواردی است که کشور ایران در این موارد رتبه اول جهان را دارد.

فرماندار کبودراهنگ گفت: در حال حاضر کشور ایران در بحث پهپاد رادار گریز، ساخت دریچه قلب، نانوداروها، داروی ضدسرطان و بنزین رتبه دوم جهانی و در بحث دکل انتقال برق، فناوری نیروگاه خورشیدی و گازوئیل رتبه سوم جهان را داراست.

وی رتبه هشتم کشور ایران در فناوری فضایی، رتبه شش تولیدکننده زیردریایی، اعزام موجود زنده به فضا، رتبه پنجم ساخت ربات انسان نما، سازنده توربین‌های نیروگاهی، جزو هشت کشور نانو تکنولوژی و علم نانو، جزو چهار کشور حوزه موشکی و دفاعی و رتبه پنجم ارتش سایبری را از جمله دیگر موفقیت‌های کشور ایران برشمرد و گفت: بعد از راهپیمایی ۲۲ بهمن و جشن انقلاب به طور قطع با حضور حداکثری مردم ایران حرکت عظیمی در ۱۱ اسفند امسال در انتخابات اتفاق خواهد افتاد و برگ زرین دیگری بر تاریخ انقلاب اسلامی ثبت خواهد شد.

غلامی بیان کرد: در دهه فجر امسال ۱۶۰ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتباری افزون بر ۱۶۵۷ میلیارد تومان در این شهرستان کلنگ زنی و افتتاح شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات