مسئول عملیات جهادی سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد افزود: ۴۰۰ گروه جهادی در ایام نوروز ۱۴۰۳ در مناطق محروم و دورافتاده این استان فعالیت و خدمات رسانی می‌کنند.
کد خبر: ۹۵۷۸۸۹۷
|
۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۳

آمادگی ۴۰۰ جهادگر برای خدمت به مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد در ایام نوروز

به گزارش خبرگزاری بسیج از یاسوج، سید کرامت وفانژاد افزود: این گروه‌های جهادی در نوروز ۱۴۰۳ در قالب اردوی جهادی مشغول خدمات رسانی خواهند شد.

وی بیان کرد: این اردو‌ها در ۲ بخش اردو‌های هجرتی در نقاط کمتر برخوردار استان و همچنین اردو‌های حاشیه شهر‌های استان برگزار می‌شود.

وفانژاد ابراز کرد: امسال با توجه به برنامه‌های متعدد دانشجویان از جمله اردو‌های راهیان نور، انتخابات و برنامه‌های متعدد دیگر و همچنین ماه مبارک رمضان، تقویم اردو‌های جهادی از اول بهمن۱۴۰۲ تا پایان فروردین۱۴۰۳برگزار خواهد شد.

مسئول عملیات جهادی سازمان بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: این اردو‌ها با مراسم معنوی اعتکاف از پنجم بهمن ۱۴۰۲ در شهرستان باشت از سوی گروه جهادی شهید سهراب حسنی دانشگاه پیام نور باشت آغاز شد.

وفانژاد اظهار کرد: همچنین در این مدت گروه‌های جهادی شهید ابومهدی المهندس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران و ۲ گروه شهدای سلامت و شهید جلیل دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به مدت ۲ روز به منطقه محروم و کمترتوسعه یافته باباکلان گچساران اعزام و به ارائه خدمات متنوع در بخش عمرانی، درمانی و فرهنگی آموزشی پرداختند.

وی ادامه داد: همچنین گروه‌های جهادی دیگر به صورت مستقل و برخی به صورت قرارگاهی از ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ تا پایان فروردین ۱۴۰۳ به نقاط مختلف استان اعزام خواهند شد.

وفانژاد تصریح کرد: در این مدت همچنین بیش از ۳۰۰ جهادگر نیز در ایام نوروز ۱۴۰۳ در حاشیه شهر‌ها استان فعالیت و خدمات رسانی می‌کنند.

وی عنوان کرد: اجرای اردو‌های جهادی در عرصه‌های مختلف (عمرانی و ساخت و ساز، فرهنگی، اجتماعی، اشتغال، بهداشت و دندانپزشکی) در مناطق محروم و کم‌برخوردار شهری و روستایی فعالیت‌های گسترده و خدمات‌رسانی متنوعی به جامعه هدف انجام می‌دهد و اردو‌های جهادی و خدمت رسانی گروه‌های جهادی منحصر به زمان و مکان خاصی نیست.

 

ارسال نظرات