بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با شعار «تئاتر، تمرین ناب زندگی» اسفندماه امسال در شهر تاریخی اردکان یزد برگزار می‌شود.
کد خبر: ۹۵۷۸۹۴۶
|
۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۰

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد، بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با شعار «تئاتر، تمرین ناب زندگی» و با هدف تقویت همدلی و همراهی، رشد آگاهی و اعتماد به نفس فرزندان ایران زمین از طریق نمایش اسفندماه امسال در شهر تاریخی اردکان یزد برگزار می‌شود.

جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان و جز بیست جشنواره رنکینگ بالا جهان در این حوزه هست و شامل پنج بخش داوری کودک، نوجوان، خیابانی، معلولین و نمایشنامه نویسی و با حضور ۵۰ گروه نمایشی منتخب از یک هزار و ۲۱۷ اثر از کشورهای‌استرالیا، ایتالیا، یونان، ترکیه، افریقا و روسیه به همراه چهره‌های شاخص هنری است.

افتتاحیه همراه با شادپیمایی با حضور کودکان و نوجوانان بهمراه خانواده و به صورت مردمی با حضور چهره‌های مطرح حوزه کودک و نواجوان برگزار می‌شود.

هر اجرا موظف است سه اجرا در شهرستان اردکان داشته باشد و گروه‌های خیابانی در مدارس و بخش‌ها و مناطق محروم شهرستان اجرا خواهند داشت و در کنار هر اجرا یک مشاور خانواده حضور خواهد داشت.

ارسال نظرات