زنجان-رئیس ستاد انتخابات استان زنجان با تاکید بر اینکه مردم سالاری یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب است ، افزود: ملت غیور ایران با وجود مشکلات اقتصادی و تحریم ها ، در صحنه های مختلف حضوری به هنگام داشته اند.
کد خبر: ۹۵۷۹۰۸۷
|
۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۴

مردم سالاری یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است

به گزارش خبرنگار بسیج زنجان؛دکتر ابوالفضل رفیعی در نشست با فعالین و تشکل‌های اجتماعی و مردمی با بیان اینکه حضور فعالانه مردم در انتخابات پیش رو و هر رای مانند پتکی بر پیکر دشمنان است، گفت: به طور حتم مشارکت عموم در این رویداد سرنوشت ساز، دیپلماسی و اقتدار و نهایتا پیشرفت کشور را بیش از گذشته تقویت می کند.

 

وی افزود: این روزها ، هم و غم دلسوزان نظام اسلامی در راستای برگزاری  رویداد باشکوه انتخابات  اسفند سال جاری است .

 

رئیس ستاد انتخابات زنجان با بیان اینکه  در راستای تبیین این رخداد مهم جلسات مختلفی با اقشار مختلف در حال برگزاری است، اضافه کرد: یکی از تاثیرگذارترین نهادهایی که در جامعه نقش آفرینی می کنند، تشکل های مردمی اعم از گروه های جهادی ،خیریه ها و سمن ها هستند.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با تاکید بر اینکه سازمان های مردم نهاد در بین مردم بوده و حلقه واسطه بین حاکمیت و مردم هستند، ادامه داد: دشمنان نظام اسلامی با راهکارها و برنامه های متعددی در صدد تضعیف نظام اسلامی و بی اعتمادی کردن مردم به نظام و انقلاب هستند.

 

رفیعی با بیان اینکه طی ۴۵ سال گذشته دشمنان از هیچ  برنامه و توطئه ای در کشورمان دریغ نکردند، ادامه داد: در زمان حاضر، دشمنان جنگ ترکیبی گسترده ای را علیه نظام اسلامی آغاز کردند و به زعم خودشان براندازی نظام را دنبال می کنند.

 

وی با تاکید بر اینکه مردم سالاری یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب است ، افزود: ملت غیور ایران با وجود مشکلات اقتصادی و تحریم ها ، در صحنه های مختلف حضوری به هنگام داشته اند.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با تاکید بر اینکه دشمنان و بدخواهان ملت ایران، با برتری رسانه ای بر انتخابات متمرکز شده است، ادامه داد: دشمنان با سرمایه گذاری هنگفتی در صدد دستیابی به اهداف خود که همان شکاف بین مردم و نظام از طریق تشویق مردم به شرکت نکردن در رخداد مهم انتخابات هستند غافل از اینکه در واقع نظام چیزی جز مردم نیست.

 

رفیعی  یادآور شد: حضور مردم در رویداد مهم انتخابات ، جایگاه نظام اسلامی را در جهان ارتقا می دهد و به تعبیر رهبری برای کشور مصونیت ایجاد می کند که نهایتاً منجر به پیشرفت کشور می گردد.

 

 

h

 

 

ارسال نظرات