خبرهای داغ:
مسئول نمایندگی سپاه کازرون گفت: سپاه نوک پیکان در دفاع از مکتب و ارزش‌های انقلاب است.
کد خبر: ۹۵۷۹۷۶۰
|
۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، حجت الاسلام رسول محمدی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون با گرامیداشت اعیاد شعبانیه و میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار در جمع کارکنان سپاه این ناحیه اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یک الگوه برای آزادی خواهان جهان معرفی شده است.

وی ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بذر شجره طیبه ای است که در عرصه های مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی منشا برکات برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

مسئول نمایندگی در ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون به عظمت، توانایی و رشد نهاد مقدس سپاه در همه زمینه های پرداخت و اشاره نمود: عظمت، توانایی و رشد نهاد مقدس سپاه امروز در اقرار دشمنان نظام و انقلاب باید فهمیده شود.

وی تصریح داشت: رسالت سپاه پاسداران دفاع از انقلاب و حفظ ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در اولویت ماموریت خود می داند و امروز این نهاد مقدس در زمره حافظان دین، مکتب و قرآن در جهان قرار دارد.

حجت الاسلام محمدی خاطر نشان نمود: هر وقت که اعتقادات، دین و مکتب در خطر باشد سپاه در نوک پیکان قرار دارد و در راه ولایت تا پای جان در راه حفظ نظام ایستاده است

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها