مدیر جشنواره‌های سازمان صدا و سیما گفت: از میان آثار رسیده 289 در اختیار هیات داوران قرار گرفته و در نهایت 96 اثر کاندید جشنواره شد که پس از بررسی های نهایی در مراسم اختتامیه از 44 اثر به عنوان آثار برگزیده تقدیر شد.
کد خبر: ۹۵۷۹۸۸۰
|
۲۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۴

سمیه پشندی در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج در زاهدان اظهار داشت: سومین جشنواره ملی انیمشن و نمایش‌های عروسکی در فاصله زمانی ابتدا تا انتها 100 روزه در سیستان و بلوچستان و شهرستان زاهدان برگزار شد.

مدیر جشنواره‌های سازمان صدا و سیما گفت: همکاری بسیار مناسب استانداری سیستان و بلوچستان و پیگیری‌های تاثیر گذار مدیرکل صدا و سیما مرکز سیستان و بلوچستان و همت همکاران ستادی سازمان توانستیم رویداد ملی را به بهترین نحو برگزار کنیم.

وی ادامه داد: در مجموع 890 ساعت اثر معادل 53 هزار و 400 دقیقه با 600 عنوان به دبیرخانه جشنواره رسیده که در نهایت در دو مرحله مورد ارزیابی قرار گرفتند.

پشندی گفت: از میان آثار رسیده 289 در اختیار هیات داوران قرار گرفته و در نهایت 96 اثر کاندید جشنواره شد که پس از بررسی های نهایی در مراسم اختتامیه از 44 اثر به عنوان آثار برگزیده تقدیر شد.

مدیر جشنواره‌های سازمان صداوسیما خاطرنشان کرد: تمامی استان‌های کشور در جشنواره با تمام توان در جشنواره شرکت کردند که استان‌های چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه و بویر احمد، گلستان و مهاباد را می‌توان از جمله استان‌های موفق در جشنواره دانست و‌ سیستان و بلوچستان نیز از جمله استان‌هایی خواهد بود که عملکرد آن موجب خوشحالی شرکت کنندگان جشنواره خواهد شد.

گفتنب است این جشنواره از 24 تا 26 بهمن‌ماه با حضور شرکت کنندگانی از استان‌های سراسر کشور، به میزبانی سیستان و بلوچستان در زاهدان در برگزار شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات