خبرهای داغ:
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: ۲۲ طرح ورزشی تا پایان سال در استان به بهره‌برداری خواهد رسید.
کد خبر: ۹۵۷۹۸۸۷
|
۲۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۳

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، حمید بنی تمیم با اشاره به افتتاح ۲۲ پروژه ورزشی دیگر در خوزستان تا پایان سال بیان کرد : مجموع اعتبارات در نظر گرفته شده برای آنها بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان است.

او در آیین افتتاح استخر سرپوشیده شهرستان شوش اظهار کرد: این استخر پس از ۷ سال تعطیلی به بهره‌برداری رسید. قبل از هر چیزی بابت تاخیر ایجاد شده در ساخت این استخر عذرخواهی می‌کنم. تعلل در روند بازسازی استخر دلیل داشت که از جمله آن، مشکلات تامین اعتبارات مالی و گا‌ها مشکلات قانونی بود.

وی عنوان کرد: شوش جزو معدود شهرستان‌ها در استان خوزستان است که در هشت سال گذشته هیچ پروژه جدیدی در آن تعریف نشده بود و ما در تلاش هستیم عقب ماندگی موجود را به کمک مسوولان محلی جبران کنیم. امسال پنج میلیارد تومان از اعتبارات ملی را برای تامین و تجهیز اماکن شوش گذاشته ایم. ضمن این که یک زمین چمن مصنوعی نیز در این شهر به بهره برداری رسید و تا پایان سال هم یک زمین دیگر به افتتاح خواهد رسید. پیست اسکیت شوش هم تا پیش از پایان سال بازسازی می‌شود. امیدوارم در حد توان بتوانیم به توقعات موجود جامعه عمل بپوشانیم.

مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان با بیان این که از تمام کسانی که در راستای تامین اعتبارات تنها استخر شهرستان شوش به ما کمک داشتند قدردانی می‌کنم، گفت: ۲۲ پروژه ورزشی دیگر تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید که مجموع اعتبارات در نظر گرفته شده برای آن‌ها بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان است.

همچنین سیدمجید سید مومنی مدیرکل امور مجلس و هماهنگی‌های وزارت ورزش و جوانان در آینن افتتاح استخر شوش، اظهارکرد: با توجه به پیگیری‌های مدیرکل ورزش خوزستان نماینده و فرماندار شهر شوش، دغدغه مردم این شهر از بابت داشتن یک استخر رفع شد. در ادامه نیز امروز سه چهار پروژه دیگر امروز در خوزستان به بهره برداری می‌رسد.

وی ادامه داد: این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان به بهره برداری می‌رسند.

این مسوول وزارت ورزش و جوانان گفت: دیگر دغدغه‌های ورزشی شهر شوش نیز در اولین فرصت در وزارت ورزش بررسی خواهد شد. امیدوارم طرح آمایش هم تا سال آینده عملیاتی شود و پس از آن با هماهنگی مدیران کل ورزش در استان ها، دغدغه‌های استان و شهر‌ها بررسی می‌شود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها