خبرهای داغ:

آئین واگذاری قطعه زمین رایگان به 602 خانواده در آذربایجان شرقی

تبریز- به مناسبت روز ولادت حضرت علی اکبر(ع) آئین واگذاری زمین رایگان در قالب طرح جوانی جمعیت به 602 خانواده در سطح در آذربایجان شرقی برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۸۱۱۷۹
|
۰۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۱:۲۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، مدیرکل راه و شهرسازی استان در این آئین گفت: طرح جوانی جمعیت یکی از مهمترین طرح های دولت سیزدهم و وزارت راه و شهرسازی است که با توجه به تاکیدات مهم رهبر انقلاب و سیاست های ابلاغی ایشان در این حوزه کلیه دستگاه های مرتبط با تمام توان جهت تحقق این امر تلاش می کنند.

سید احمد موسوی در ادامه عنوان کرد: این آئین مرحله سوم واگذاری زمین رایگان در قالب طرح جوانی جمعیت است و به تعداد 602 خانواده در سطح استان زمین رایگان واگذار گردید.

وی با توضیح طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت گفت: مطابق با آیین نامه ماده ۴ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، به خانواده‌هایی که فرزند سوم به بعدشان، پس از ۲۴ مهر ماه ۱۴۰۰ (تاریخ تصویب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت) متولد شده باشند، در صورت واجد شرایط بودن زمین رایگان تعلق می گیرد و متقاضیان دارای شرایط مذکور می توانند از سامانه مربوطه جهت ثبت نام اقدام کنند.

این آئین با حضور خسرو دانشجو معاون شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی، مالک رحمتی؛؛ استاندار آذربایجان شرقی، سید احمد موسوی؛ مدیرکل راه و شهرسازی استان، یعقوب هوشیار شهردار تبریز، مقامات استانی و خانواده های هدف این طرح برگزار شد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار