خبرهای داغ:
سردار علی ابراهیمی از دستگیری و انهدام باند ۴ نفره سارقان مسلح در شهر قزوین خبر داد.
کد خبر: ۹۵۸۷۲۹۵
|
۰۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۷

قزوین_به گزارش خبرگزاری بسیج،سردار علی ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار بسیج بیان کرد: در پی تماس یکی از شهروندان قزوینی با سامانه ۱۱۰ پلیس، مبنی بر سرقت مسلحانه از منزل وی توسط ۲ فرد ناشناس، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۵ جانبازان به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل مشخص شد، ۲ فرد مسلح وارد منزل شده و پس از تهدید شاکی، ۲ دستگاه خودرو سواری ۲۰۷ و تیگو را به همراه مقادیر قابل توجهی طلا، جواهرات و دیگر لوازم قیمتی را به سرقت برده اند.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع و شیوه و شگرد سارقان در انجام سرقت، بلافاصله پرونده به پلیس آگاهی استان ارجاع شده و تیمی از کارآگاهان زُبده این یگان مسئول رسیدگی به پرونده شدند.

سردار ابراهیمی با بیان اینکه در پی اقدامات اطلاعاتی گسترده و استفاده از شگردهای پلیسی هویت هر ۲ سارق شناسایی شده و آن ها در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدندف یادآور شد: متهمان در تحقیقات ابتدائی به بزه انتسابی با همکاری ۲ عضو دیگر باند اعتراف کردند.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به اینکه ۲ عضو دیگر باند نیز در مخفیگاه خود شناسایی و دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: هر ۲ دستگاه خودرو به همراه طلاجات و دیگراقلام سرقت شده در مخفیگاه سارقان در شهر قزوین کشف و با هماهنگی قضائی تحویل شاکی شد.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

 

 

 

 

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها