شهید کمالی از پاسداران حوزه نمايندگي ولي فقيه در سپاه کربلا بوده که در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ در راه دفاع از حریم ولایت و امامت در حماسه کربلای خانطومان به فيض شهادت نائل آمد.
کد خبر: ۹۵۸۷۴۲۶
|
۰۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۸

به گزارش خبرگزاری بسیج مازندران،حجت الاسلام والمسلمین بهرامی "مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه کربلا" به همراه معاون هماهنگ کننده و جمعی از معاونین این حوزه، در آغازین روزهای سال جدید با خانواده معظم شهید مدافع حرم حاج سعید کمالی دیدار کردند.

مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه کربلا در این دیدار با بیان اینکه خداوند را شاکریم که در اولین روز کاری رسمی سال جدید توفیق زیارت خانواده معظم شهید مدافع حرم سعید کمالی که خود از پاسداران عقیدتی حوزه نمايندگي ولي فقيه در سپاه کربلا بوده را نصیب ما کرده ، خاطر نشان کرد: شهدا راه سعادت و کمال را انتخاب کردند و برای حفظ و دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی از همه تعلقات دنیوی خود گذشتند و جانشان را در این مسیر مقدس فدا کردند.

پدر والامقام شهید کمالی نیز در این دیدار با بیان خاطراتی از سیره معنوي و جهادی این شهید در راه پاسداری از ارزش های الهی ، خاطرنشان کرد : ما با تمام وجود پای این انقلاب ایستاده ایم و این انقلاب به لطف و عنایت خداوند پایدار و استوار خواهند ماند و هر کسی که به این نظام مقدس خیانت کرده رسوا و زبون شده و ان شالله خداوند ما را در این مسیر روشن دفاع از آرمان های انقلاب ثابت قدم بدارد.

گفتنی است شهید کمالی از پاسداران حوزه نمايندگي ولي فقيه در سپاه کربلا بوده که در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ در راه دفاع از حریم ولایت و امامت در حماسه کربلای خانطومان به فيض شهادت نائل آمد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها