تشکیل دبیرخانه دومین کنگره ملی شهدای لرستان/ یادواره شهدای حاج عمران در استان برگزار می‌شود

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: یادواره شهدای حاج عمران با حضور همه اقشار در لرستان پنج شنبه۲۷ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.
کد خبر: ۹۵۸۷۴۳۳
|
۰۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، سردار نعمت‌الله باقری ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات اظهارداشت:از وقایع مهم دفاع مقدس که یاد و نامش را گرامی باید بداریم واقعه‌ای است که در آن بیش از ۳۵۰ نفر از بهترین فرزندان این استان جان خود را تقدیم خاک ایران کردند و به پاسداشت خون این شهدا یادواره‌ای در شان این عزیزان در استان برگزار شود بنا است این یادواره در دو سطح برگزار شود.

وی افزود: در گام نخست یادواره شهدای حاج عمران با حضور همه اقشار در لرستان پنج شنبه۲۷ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و در گام دوم اعزام خانواده شهدا  به محلی است که فرزندان آن‌ها به شهادت رسیده اند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان بیان کرد: با شروع این یادواره دبیرخانه دومین کنگره ملی شهدا در لرستان کلید خواهد خورد و به استقبال  دومین کنگره فرماندهان و ۶۵۶۶ شهید استان می‌رویم و برگزاری یادواره شهدای حاج عمران نیز در راستای کنگره شهدا است.
وی عنوان کرد: در برنامه یادواره شهدای حاج عمران برنامه تقدیر از دست اندر کاران اولین کنگره ملی استان را نیز انجام می‌دهیم.

باقری خاطر نشان کرد: افتتاح برخی پروژه‌های سپاه نیز همزمان با این دو برنامه مهم انجام می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات