خبرهای داغ:
مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز گفت: این نیروگاه توانست در سال ۱۴۰۲ بیش از ۸.۵ میلیون مگاوات ساعت انرژی برق تولید کند.
کد خبر: ۹۵۸۷۶۴۱
|
۰۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۰:۵۸

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، محسن حافظی با اعلام این خبر گفت: با برنامه ریزی و اجرای طرح‌های عملیاتی که در نیمه دوم سال ۱۴۰۱ صورت دادیم توانستیم مشکلات و محدودیت‌های فنی جهت تولید این انرژی در سال ۱۴۰۲ را رفع نماییم بطوریکه در تابستان و پیک برق سال ۱۴۰۲ شاهد افزایش ۴۰۰ مگاواتی نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۱ بودیم.

مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز گفت: تکیه بر تلاش، تجربه، تخصص و تعهد کارکنان این نیروگاه با وجود فرسودگی قطعات و تجهیزات نیروگاهی مهمترین عامل جهت این افزایش تولید بوده و توانستیم در سال ۱۴۰۲ بیش از ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار مگاوات ساعت انرژی برق تولید و به شبکه سراسری منتقل کنیم.

وی اظهار داشت: هم اکنون نیز با اجرای برنامه‌های عملیاتی همچون تعمیرات اساسی واحد شماره ۲، تعمیرات میان دوره‌ای سایر واحدها، تعمیرات اساسی برج‌های خنک کن و سایر پروژه‌های فنی در جهت بهبود و ارتقای سطح آمادگی نیروگاه جهت تامین برق مورد نیاز مردم و پشتیبانی از شبکه سراسری گام برمی داریم.

لازم به ذکر است نیروگاه رامین اهواز با ۶ واحد تولیدی بزرگ‌ترین نیروگاه بخاری کشور می‌باشد و نقش مهمی در تأمین برق مورد نیاز مردم و صنایع استان خوزستان و پشتیبانی از شبکه سراسری برق کشور ایفا می‌کند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها