خبرهای داغ:
استاندار خوزستان گفت : دولت برای توسعه اقتصادی و ایجاد روحیه امید و اعتماد در کشور از ظرفیت سرمایه گذاران و مردم استفاده می کند.
کد خبر: ۹۵۸۷۶۴۳
|
۰۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۴

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، علی اکبر حسینی محراب در اولین وبینار رییس جمهور که در قالب شورای اداری با حضور اعضای دولت، استانداران و مدیران ارشد دولتی در کشور برگزار شد گفت : مواردی که رییس جمهور در این جلسه بر آن تاکید داشتند ، در ادامه صحبت‌های رهبر انقلاب در خصوص شعار سال مبنی بر جهش تولید با مشارکت مردم بود.

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه حضور بازرگانان خوزستان در بازار‌های داخل و خارج کشور می‌تواند به جهش تولید کمک کند گفت: بازرگانان خوزستانی می‌توانند با استفاده از ظرفیت‌های استان، محصولات را به بازار‌های خارجی و داخلی عرضه کنند تا ارزآوری بیشتری برای توسعه اقتصادی کشور و تولید داشته باشیم.

او با دعوت از اتاق‌های بازرگانی خوزستان و دیگر استان‌ها و کشور‌ها برای توسعه سرمایه گذاری در استان و کشور گفت: مدیران اقتصادی خوزستان باید با همکاری هم برای به دست آوردن بازار‌های جدید در سال جاری اقدام فوری انجام دهند.

حسینی محراب با اشاره به اینکه راهبرد اصلی دولت در سال جدید افزایش اعتماد عمومی و ایجاد امید در جامعه است گفت: اعتماد یعنی به مردم نقش دادن تا در تصمیم گیری‌ها نقش داشته باشند و از نخبگان، حوزویان، دانشگاهیان، دانش بنیان‌ها و بزرگان دعوت کنیم تا با همکاری آنها مشکلات مرتفع شود.

استاندار خوزستان افزود: با حضور مردم امید و اعتماد در کشور تقویت می‌شود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار