خبرهای داغ:
یوسفیان:

منابع تأمین مالی طرح پروژه‌ تقاطع غیرهم‌سطح مدرس دارای ابهام است

همدان-معاون استاندار همدان با اشاره به پروژه‌ تقاطع غیرهم‌سطح مدرس گفت: منابع تأمین مالی این طرح دارای ابهام است و برات کارت طبق قانون برای مطالبات پیمانکار بوده و برای تأمین مالی پروژه‌های جدید نیست.
کد خبر: ۹۵۸۷۶۵۵
|
۰۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، امیررضا یوسفیان در جلسه‌‌ شورای هماهنگی ترافیک استان «همتا» اظهار کرد: در اجرای پروژه‌ تقاطع غیرهم‌سطح مدرس شکی نیست اما نحوه‌ اجرای آن مورد بحث و حائز اهمیت است چراکه مداخله باید عاقلانه باشد.

وی افزود: طرحی جامع است که عوارض و آثار حاصل از اجرای آنرا به حداقل برساند و پیوست‌های فنی، اجتماعی و مسیرهای جایگزین رفت و آمد به درستی تعیین شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همدان عنوان کرد: وقتی دستگاه خدمات‌رسان اعلام می‌کند که با اجرای طرح، خدمات‌رسانی مختل می‌شود، این مطلب باعث تنش اجتماعی خواهد شد.

وی ادامه داد: منطقه‌ منوچهری بدنه‌ بازآفرینی شهری است و شبکه‌های موجود قابلیت جایگزینی و انتقال مسیر ترافیکی را ندارد.

یوسفیان تصریح کرد: طبق تأکیدات شورای امنیت کشور برای چنین طرح‌هایی باید پیوست‌های پدافند غیرعامل ارائه شود که تاکنون این پیوست‌ها از سوی شهرداری ارائه نشده است.

وی گفت: منابع تأمین مالی این طرح دارای ابهام است و برات کارت طبق قانون برای مطالبات پیمانکار بوده و برای تأمین مالی پروژه‌های جدید نیست.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همدان خاطرنشان کرد: اگر شهرداری منابع تأمین مالی، زمان اجرا، پیوست‌های فنی و اجرایی و هرآنچه را بر اجرای پروژه اثرگذار است ارائه کند، آمادگی اجرای پروژه را داریم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار